Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek Dr. Szinnyai...

Mi a véleményetek Dr. Szinnyai Attila nőgyógyászról? (Uzsoki kórház)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha Ő az az orvos aki Százhalombattán is rendel akkor rendesnek rendes de ha rajta múlt volna a mai napig nem lenne gyerekem….
2011. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Én úgy tudom ott nem rendel.
2011. ápr. 2. 17:39
 3/11 anonim ***** válasza:
de, még rendel, itt, én battai vagyok, és csak jószándékból,VÁLASSZ MÁSIK ORVOST!
2011. ápr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi a baj vele?????Megírnád?Személyes tapasztalat???
2011. ápr. 5. 14:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Kerestem neked, egy régebbi hozzászólásomat, de nem találtam.

Leírom, én párszor voltam nála rendelésen, és nem véletlen, hogy már csak 1 napot rendel itt. barátnőmnek a 20. héten olyan krémet írt fel, amitől kinyílt a méhszája, és végig feküdnie kellett onnantól. Nem szabadott volna használnia. Másik barátnőm nála szült, és azt mondta, mivel császár lett, ezért X ezerrel drágább lesz, úgy készüljön:-).

Én úgy tudom, most is van ellenne több folyamatban lévő, per, de ezt kihangsúlyozom, úgy tudom. a vársoban nagyon rossz híre van.,

Személyes tapasztalat:

elmentem hozzá, hogy vérzek, meg se vizsgált, közölte, hogy tuti rossz a gyógyszer, ezért ír fel újat. kiváltottam, elkezdtem szedni, és ugyanúgy véreztem 1 hónapig, hívtam, mondta attól mert új a gyógyszer, megjött, csak véreztem, elmentem hozzá, már szinte könyörögtem, hogy vizsgáljon meg, mire kiderült méhszájsebem van, amire adott gyógyszert. Megcsináltam a kúrát, majd visszamentem, mondta minden ok. többet nem mentem hozzá. majd jött a rákszűrés egy másik dokinál, és ő mondta, hogy van egy méhszájsebem. kiderült hogy semmi nem volt rendbe, nem kezelt ki.


Én soha többet nem mentem hozzá. és én csak 1 vagyok a sok közül.


persze minden dokiról, lehet rosszat, jót is olvasni, te döntesz.

2011. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szióka!Nagyon köszönöm a válaszodat!Elrettentő...mit ne mondjak!Megadom a weboldal címét!Kérlek nézd meg,hogy tényleg róla van-e szó,és ha igen eszembe nem jut hozzá menni!!!!!!!!!!Előre is köszönöm!!!!!!!!
2011. ápr. 6. 18:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja a cím: www.szinnyaidr.hu
2011. ápr. 6. 18:18
 8/11 anonim ***** válasza:
szia, igen ő az!
2011. ápr. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Akkor ez a doki stornó!
2011. ápr. 7. 08:26
 10/11 anonim válasza:

Szia!

Nekem soha semmi rossz tapasztalatom nem volt a Doktor Úrral. Sok embernek ajánlottam már, mert velem végtelen kedves mindig és már 3 gyermeket szültem nála. Eddig mindig részletesen elmondta a kérdéseimre a válaszát, tanácsokkal látott el és bejött meglátogatni minket a szülések után, hogy meggyőződjön arról, hogy jól vagyunk-e. Ezt természetesen a saját szabadidejéből tette. Nem egyszer volt olyan eset, hogy kerestem telefonon, nem tudta felvenni, de visszahívott mihelyt tudott. (nem sok orvos tesz meg ilyet szerintem).

Én csak ajánlani tudom.

Sok sikert!!!!:)

2011. aug. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!