Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok Dr Szinnyai...

Mit gondoltok Dr Szinnyai Attila nőgyógyászról? (Bp. Uzsoki Kórház, VII. ker. Erzsébet krt. -i magánrendelő)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Légyszives írjátok meg,ha bármi tapasztalatotok van vele kapcsolatban!Babát szeretnék és egyolyan orvost aki ehez minél hamarabb hozzásegít!

Köszi!


2011. máj. 1. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a százhalombattai rendeléséből ismerem és nagyon kedves!

Barátságos, nyitott, emberközeli (!) és finom (legalábbis 5-6 éve az volt még).

Aki nála szült, annyit hallottam, hogy nem erőlteti a természetes szülést, könnyen belemegy császárba, ha arról van szó, de szerintem nem erőltet semmit.

Én nőgyógyászatból ismerem csak, de ott bármi volt, mindent elmagyarázott, nem sajnálta rá az időt, pedig nem magán rendelés volt.

2011. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszodat! :)
2011. máj. 1. 16:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha gyermeket szeretnél mihamarabb akkor keres másik orvost. Nekem ha rajta múlt volna a mai napig nem lenne gyermekem. Rendesnek rendes de nekem eléggé benézte a leleteimet. Amiből egy másik orvos első találkozásnál megmondta mi a probléma velem...És rá 10 hónapra megszületett a kisfiam:)

Mielőbbi babásodást

2011. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalt válaszodat!!!
2011. máj. 2. 11:48
 5/6 anonim válasza:
Szerintem egy nagyon jó szakember. Két gyermekemet segítette világra és máig hálás vagyok neki. Nem volt egyszerű a gyermekvállalás nálunk és mégis sikerült! :) Nagyon kedves és segítőkész, tanácsokkal látott el. Sokat kérdeztem és mindenre készségesen válaszolt időt nem sajnálva, pedig nem is magánrendelésen vettem részt.
2011. aug. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia! Sajnos én nem tudok pozitívan nyilatkozni. Nagyon megalázó helyzetben, sírva jöttem el a vizsgálatról, amire másodszor kellett mennem, mert először véletlenül elfelejtette, hogy még menstruálok és nem tud megvizsgálni...fogalma sem volt, hogy ki vagyok és miért is jöttem hozzá, pedig először a magánrendelésére mentem direkt, nem kevés pénzért.

A következő alkalommal sem volt korrekt, nagyon megváratott és amikor ezt kultúráltan szóvá tettem, felháborodott és lóhalálában megvizsgált, majd szinte kirúgott. Amikor jeleztem neki, hogy a szeméremajkaimon kiütések jelentek meg, akkor elsőként annyit mondott látatlanban, h kenjem canestene-nel, majd közölte, hogy én most egy uh vizsgálatra jöttem, nem emiatt és neki ezzel most nem áll módjában foglalkozni. Nagyon rosszul esett.

2011. dec. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!