Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki meghal egy új élet...

Ha valaki meghal egy új élet kezdődik? A nagypapám haldoklik. Tegnap voltam a kórházban elbúcsúzni tőle. Ma reggel 3 különböző márkájú POZITÍV tesztem lett.2nap van a mesimig.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 09:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Remélem így lesz!Májusban kiderül.Megyünk konzultációra a dokibácsikhoz :-) Sikerülnie kell mindannyiunknak!!!!Nektek is minden jót kívánok!
2011. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap meghalta Papám:(((((

Orvoshoz én csütörtökön megyek.Van egy csomó pozitív tesztem,de maszatolok tegnap óta ilyen rózsaszínes izé van odalenn..kis mennyiségű,de nem tudom mit tegyek.Van itthon duphastonom most abból szedek még el nem megyek az orvoshoz.Ugye,nem fog elmenni a babáM???

2011. ápr. 19. 06:14
 23/24 anonim ***** válasza:

Részvétem Nagypapád miatt..........nagyon sajnálom!

Tudom, hogy könnyű így mondani, és ilyen helyzetben nagyon nehéz ezt kivitelezni, de próbálj nyugodt maradni, és pihenni sokat. Valószínű a rózsaszínezésnél is közre játszik az, hogy ideges, feszült, szomorú vagy. A gyógyszert szedd, és ha nem görcsölsz, nem vérzel akkor nem lehet gond. Próbálj a Picire koncentrálni, a Papád is ezt szeretné. Minden rendben lesz, légy erős!

2011. ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
őszinte részvétem!!!Nagyon sajnálom.De igaza van az elöttem írónak.akár milyen szomorúan,gonoszul hangzik neked most magatokra kell gondolni.Sajnos Ő érte már nem tehetsz semmit :-( Vigyázz magadra,magatokra!Remélem nem lesz semmi gond.Próbálj meg pihenni.
2011. ápr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!