Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki meghal egy új élet...

Ha valaki meghal egy új élet kezdődik? A nagypapám haldoklik. Tegnap voltam a kórházban elbúcsúzni tőle. Ma reggel 3 különböző márkájú POZITÍV tesztem lett.2nap van a mesimig.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 09:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Novemberben apukám meghalt váratlanul.Decemberben pozitív lett a tesztem.Most 20 hetes vagyok.
2011. ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom Nagypapádat :-(

Szomorú, de szerintem is van valóságalapja a kérdésednek.

A Férjem Nagypapája a Kislányunk születése előtt egy héttel halt meg.

A temetésére nem mentem el sajnos, de még aznap este elfolyt a magzatvizem.

A pozitív teszthez pedig szívből gratulálok.

2011. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Unokatesóm aznap szült, amikor meghalt a nagyink...

A szomszédunkban pedig akkor derült ki, hogy végre jön a baba, amikor szintén meghalt a nagypapa.

Legyen sok örömötök a babában!

2011. ápr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Szia hidd csak el édesanyám stroket kapott , 8 hetes terhes voltam amikor meghalt 4 évet vártunk a babára :(

az egyik szemem sirt a másik nevetett !

egy 7 honapos kismama

gratulálok !!!

2011. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:

Amikor az unokahugom a szülők nászútján megfogant, a papájáról megállapították, hogy gyógyíthatatlan beteg. Tavasszal megszületett a kislány, egyetlen egyszer találkozhattak ők ketten, és a Papa örökre elment. :(


Van ilyen sajnos, de örülj, Neked ez egy különleges érzés!! Gratulálok!

2011. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Mikor meghalt a nagymamám rá 3 hónapra mentem férjhez.Mikor a kislányom született rá egy hónapra halt meg az anyai nagymamám.
2011. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Jézusom! Mi fél éve próbálkozunk. Papám halálos beteg, napok-hetek vannak hátra :( Minden vágyam, hogy még mielőtt meghal, azt mondhassam neki, hogy már a pocakomban van a dédunokája! Remélem, hogy nem "kell" elveszítenem őt, hogy terhes lehessek :(
2011. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Apukám novemberben halt meg. Januárban pozitívat teszteltem, akkor már 10 hónapja próbálkoztunk.
2011. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Az én DRÁGA NAGYPAPÁM már lassan 2 éve halt meg sajnos nem kaptunk "helyette" senkit.Nekem is azt mondták,hogy valaki elmegy de érkezik egy új élet.Sajnos nem így lett! :-( A szívem össze van törve.De kívánom hogy nálatok minden rendbe legyen.Sajnos ha menni kell,akkor menni kell :-( kitartás!
2011. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a támogatást amit tőletek kapok.És őszinte részvétem mindenkinek.

ÉS BOLDOG BABÁZÁST:)

Kedves utolsó!Nagyon sajnálom,de hiszem,hogy hozzátok is becsenget nemsokára az a huncut gólya:)

2011. ápr. 14. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!