Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdek becsavarodni? 3 éve...

Kezdek becsavarodni? 3 éve várjuk a mi kis csodánkat, de nem akar jönni.

Figyelt kérdés

Teljesen kibuktam reggel, ma vagyok a 27.napon, 36,9ről 36,75-re esett a hőm.Jövőhét csütörtökre nem várom.

Szerintem ebből megint mensi lesz.

Bele lehet ebbe őrülni?


2011. ápr. 15. 09:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom hogy bele lehet-e őrülni de próbáld meg hogy elmentek valahová ahol nem méred magad nincs görbe meg táblázat csak Ti ketten a pároddal.


Kivizsgálás volt nálatok? Sokszor egész banális ok áll a terméketlenség mögött.

2011. ápr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

szia!


ez még nem biztos, lehet most ágyazódik be és azért esett a hőd, még van egy heted, ne add fel. Tudom könnyű ezt mondani. Én tegnapra nem vártam, még nem jött meg, viszont a hőm folyamatosan esik, tehát valószínű ez a hónap sem sikerült, de nem adom fel, amíg nem jön meg van remény, pedig a mai hőm csak egy tizeddel magasabb az alaphőmnél, de még bizakodok. Várd ki türelemmel azt az egy hetet, ebből még bármi lehet. Amúgy akkor jó hosszú a ciklusod, 34 napos?

2011. ápr. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Bele:( még vissza mehet a hőd, korai még, hogy a mensi miatt esett volna! Nálam az első gyereknél volt így, hogy mensi előtt legalább öt napig alacsonyabb hőt mértem mint előtte, aztán csak a nemvárt reggelén kezdett emelkedni.Mi tesóra gyúrunk és szintén három éve, nem tudom miért de nem jön, minden hónap egy rémálom és reménykedés:(de mostanában értem el arra a szintre, hogy eldobtam a hőmérőt, és bevettem a leszarom tablettát, hátha majd így összejön, néha itt olvasgatok, hogy ki,hogy áll, de befejeztem mindent, ovu teszt, hőmérő, millió terhesteszt , mert már kezdtem becsavarodni.Amikor megjött összeomlás, depi, szólni se lehetett hozzám, az első gyerekünk is úgy jött össze, hogy több év után abbahagytam az önkínzást és nem foglalkoztam a dologgal. Kívánom, hogy babás legyél.
2011. ápr. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kitartás.

Még bármi lehet ebből a hónapból. Előre ne aggódj.


A másik, hogy vannak hullámvölgyek. Át tudom érezni a helyzetedet, mert mi is 5 éve várunk egy babára. Sajnos még mindig semmi.

Egyszer mi is anyukák, szülők leszünk. Csak erre szabad gondolni. Ha nem is ebben a hónapban, de sikerülni fog.

2011. ápr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Átlagosan 31 naposak a ciklusaim, de most a 19. napon volt peteérésem.

Hormonvizsgálaton voltam már, jók az eredmények.

Májusban megyek vissza az orvoshoz a görbéimmel és akkor lesznek a következő vizsgálatok is.

Az utóbbi hónapokban már egész jól viseltem,hogy megjött,de most teljesen kivagyok!

2011. ápr. 15. 09:30
 6/17 anonim ***** válasza:

Kitartást Neked egy nagy kalappal és + tesztet kivánok!!!


első v.

2011. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Könyörögve kérlek,NE HŐMÉRŐZZ!!
2011. ápr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. ápr. 15. 09:32
 9/17 A kérdező kommentje:
Orvos utasítására hőmérőzök, kíváncsi a görbéimre.
2011. ápr. 15. 09:38
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd abba a mérőzést, és a várást! Van amikor már pont ez zavar.3 éáv után indokolt az orvosi vizsgálat. Ha minden rendben, akkor csk lazulni kell, elengedni a "problémát" csak élni, és bízni a Jóistenben. Ő tudja, mikor lesz a legjobb, ha elküldi nektek a kis trónörököst. Talán csak 5 év múlva: utólag majd megérted, miért volt jó. Nem kell izgulni, nem kell semmit tenni, csak nyított szívvel, nyitott öllel lenni, hogy ha érkezik, el tudjátok fogadni. amikor neki a legjobb.

Miután kizártátok az orvosi akadályokat, természetesen.

Az anyaság az elfogadásról szól. A befogadásról. várni ami jön, és állni elébe. Nem a teremtésről, az a férfi dolga. Neked csak készen kell lenni, de nem kell tenni semmit. Ne hőmérőzz, inkább menjetek el nyaralni. Csak úgy.Ha mejd lesz gyereked, nem egy őrült anyára lesz szüksége, akinek ő a legfontosabb. ez túl nagy teher lenne egy csöppségnek. egy olyan asszonyra van szüksége, akinek teljes az élete, nélküle is, és ő ebbe csak beleérkezik afféle mogyoróként a hab tetejére. ne kelljen neki beváltani semmi reményt, csak legyen egy gyerek, és nem több annál, teljes életet élő szülők mellett. Akinek nem ő az élete értelme, de vigyáznak rá, és lehet tőlük tanulni.

Egy blogot olvasgatok néha, az az anyuka lassan a szemünk előtt érett anyává, nővé, lehet, hogy tetszene neked:Boldogfalva, boldog-szer, blog, ezt írd a keresőbe!

A mensit pedig várni kell, mert női életünk teljességéhez tartozik. Ha nem lenne mensid, akkor nem lehetne gyereked sem. A menstruáció jó dolog, mert a termékeny nő sajátja.

2011. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!