Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes elmúltam és kezdek...

37 hetes elmúltam és kezdek teljesen becsavarodni úgy érzem néha. Türelmetlen, feszült, ideges vagyok. A páromhoz sincs türelmem, sőt senkihez. Miért van ez? Remélem szülésig ez elmúlik, mert nagyon rossz.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Ne aggódj,ezzel biztos nem vagy (vagyunk)egyedül.

Én is nagyon feszült,és ideges vagyok,szerintem az idő,és a várakozás miatt érzünk így.

Hisz nemsokára kezünkbe tarthatjuk a Kis Manónkat,csak ezt a kis időt olyan nehéz kivárni.Ráadásul a félelmek az anyaságtól,a szüléstől, is okozhatják ezt az állapotot.

Utána gondolom,és remélem elmúlik.

Párom megértő,szerencsére Ő az akinek hatására pillanatok alatt lehiggadok.Csak sajna minden nap későn ér haza,így tiszta idegbaj a napom.

Próbálj ilyenkor a kicsire gondolni,hisz érzi ha az anyukája feszült.

Már igazán nem sokat kell várni.

Könnyű szülést,

39 hetes kismami

2009. ápr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez ebben az időszakban teljesen normális. a terhesség első harmada és az utolsó harmada feszültebb, nyugtalanabb. a második harmad egy kiegyensúlyozott időszak. a vége felé a kismama feszült a szülés miatt, és elmegy a türelme, mert nagy a teher, fel kell készülni az anyaságra ami hamarosan itt van, alvásprobléma van, kényelmetlen és nagy a teher is. általában a szülés után múlik el, amikor a hormonoknak köszönhetően felszabadulsz egy kicsit. a párodnak mond el, hogy ez a hormonoknak köszönhető és legyen veled megértő. szerintem el fogja fogadni és segít ezen az időszakon neked!

kitartást!nem sok van hátra!

üdv 28 heteske

2009. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ez legalább megnyugtat,hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával.
2009. ápr. 16. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szinte ugyanígy érzem magam, engem mindenki idegesít a páromon kívül. Olyan rossz, de pl. szegény anyukámtól is a falra tudnék mászni, persze totál lelkiismeret furdalásom van, de ha már látom, hogy valaki hív telefonon, hogy érdeklődjön hogy vagyok, legszívesebben fel sem venném a telefont. Persze próbálom mindenkivel tudatni, hogy sajnálom, meg hogy azt mondják, hogy ez ilyenkor természetes, de biztos van akit megbántok. Én egyébként attól félek, hogy nálam szülés után ez még rosszabb lesz, a hormonszint hirtelen leesik, depresszió stb., plusz minden jól csinálok-e a babával. Szóval én már előre félek.


Üdv 37 heteske

2009. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Adri baba ***** válasza:

Szia,hát nálam sem egyszerű a helyzet,én mindenen sírvafakadok,egyedülérzem magam,és kiszolgálltatotnak:(

NAgyon rossz,és csak attól tartok hogy ez nehogy később a babán bosszúljam meg!!Remélem elmúlik.....a szülés előtti nehézségek sajnos.


31 heteske

2009. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!