Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig próbálkoztatok...

Mennyi ideig próbálkoztatok mig összejött a baba? És milyen gyakran szeretkeztek, mikor ezen dolgoztatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nekünk 4 hónap után sikerült bár ez is olyan hosszúnak tűnt. Tudom hülyén hangzik meg én sem tudtam volna akkor ezt tenni de nem kell rágörcsölni. Egyébként nekünk is akkor jött össze amikor már mondtam hogy nem érdekel. Azt tudom tanácsolni hogy 28 napos ciklusnál a 10 és 20 nap között minden másnap. Ez általában ismertőseim körében is bejött. Nem kell aggódni hogy nem minden nap mert a spermák 24-48 óráig életképesek.

Sok sikert kívánok Nektek !


3,5 hós baba anyukája

2009. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapig szedtem az Elevit-et abban a hónapban még megjött, következőben már nem. Várható peteérés idején mindennap együtt voltunk. 35 éves voltam, azt hittem éveket kell várni mire összejön a baba.Azóta már 7 hónapos nagylány:)
2009. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
20 hónap után. Én mértem a hőmet, és az alapján próbálkoztunk. Belefáradtam, majd vettem egy ovutesztet, és a pozitiv napokon és utána negativ napokon voltunk együtt. Babás lettem! Jövő hét vége felé megyek elöször orvoshoz.
2009. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
1,5 év után az első Clostis hónapban. A ciklus 6. napjától a 14. napjáig mindennap együtt voltunk. Most a kistesóval már mindenféle variációt kipróbáltunk, de az 5. hónapunk (egyben a 2. Clostis hónap) is sikertelen volt.
2009. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

első hónapban. Semmit sem bíztam a véletlenre, hőgörbét vezettem. De a párom fel volt fázva, szóval abban a hónapban a ciklus 12. és 20. napján voltunk együtt, A 12. napi sikeres volt :)


28 heteske

2009. nov. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!