Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha bemegyek egy kórházba,...

Ha bemegyek egy kórházba, hogy terhes vagyok és abortuszt szeretnék akkor azt aznap megcsinálják vagy várni kell idôpontra?

Figyelt kérdés
Hány napig tart ez a folyamat? ha reggel megcsinálják akkor délután elmehetek?
2011. ápr. 21. 17:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%
Ha elkísér az anyukád, lehet, hogy nem várnak 3 napot, ez a védőnőtől függ. Legyetek határozottak.
2011. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
38%
Nem is bánod, hogy el kell vetetned a babádat? Ezt csak úgy kérdezem minden rosszindulat nélkül. Én kismama vagyok és úgy fáj ezt olvasnom, ne haragudj :(
2011. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 sumergo ***** válasza:
32%

Szerintem te semmin nem gondolkozol 16 évesen, ezért vagy terhes! Bocsánat, de remélem fájni fog, és a lelked is!

Remélem 10 év múlva majd nem azon kell gondolkoznod, hogy miért nem jön össze a baba.

11 hkm

2011. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
36%

Jaj Istenem,olyan rossz ilyeneket olvasni,amikor mi a párommal már hónapok óta próbálkozunk egy picikével,és még nem jött össze!Bezzeg az ilyeneknek azonnal sikerül,akik megölik az ártatlan,magatehetetlen kicsit,aki pedig szeretné,gondozná,óvná,féltené,annak hónapok-évek után jön össze!

20/N

2011. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
nem azért írtam ki a kérdést hogy oltogassatok.kössz. ha már itt tartunk igen. védekeztünk. fogalmam sincs, hogy csúszott be ez a baba. de azt nem szeretnèm ha lenne egy gyerekem akit nem tudok felnevelni és örökbe adjam másnak..
2011. ápr. 21. 18:33
 16/32 anonim ***** válasza:
66%
Ebben teljesen igazatok van, de ő 16 éves, és már megtörtént. Megoldást keres és az ő életéről van szó. Arról meg nem tehet ő sem, ha másnak nem sikerül, neki ez most ugyanakkora probléma. Talán azért sír, hogy miért nem 5 év múlva történik ez vele...
2011. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
54%

Annyira bírom,amikor az olyan akinek nem lehet babája azt oltogatja, aki elveteti.

Hagyjátok már ezt a lányt békén, mindenki foglalkozzon magával, és a kérdésre válaszoljon. ha meg nincs normális hozzáfűznivalója csak piszkálódni tud akkor ne is irjon semmit!

2011. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
47%
Ó pedig ha tetszik ha nem, nagyon is igazuk van azoknak akik "oltogatják" a kérdezőt, az egy másik dolog, hogy nem ezt kérte és valóban nem ez volt a kérdés. De am most nem azért, hogy kötözködjek de mostanában akárhány ilyen kérdést olvasok, mindenhol azt írják, hogy védekeztek és mégis besikerült ... Nekem ez kissé fura, hogy olvastam az elmúlt héten 15 ilyen esetről és mindenhol volt védekezés. Legalábbis azt írták. Nekem legalábbis fura...Nem tudhatom, hogy valóban így van -e, nem gyanusítgatok csak érdekes, hogy egy védekezési módszer sem lenne már elég hatékony?
2011. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
63%
Aki elítéli a kérdezőt, az gondoljon arra, lehet hogy egyszer a saját lánya kerül majd ilyen helyzetbe. Azzal is így fog viselkedni? A jövő kiszámíthatatlan, 100% védekezési mód pedig csak egyetlen egy van: ha valaki nem él szexuális életet.
2011. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
51%
Igen én is kislánnyal vagyok várandós és valószínűleg nagyon fogom félteni és csak remélni merem, hogy az apukájával együtt olyan nevelést tudunk majd biztosítani Neki ami által képes józan ésszel is gondolkodni! Persze ez ma már régen nem kizárólag nevelés kérdése...de bizakodó vagyok. :) Természetesen megtörténhet ... De remélem, hogy nem fog. Nem ítélem el, tényleg nem! Hiszen bárkivel megtörténhet! Csak annyit kérdeztem, hogy nem sajnálja -e a babáját elvetetni? Mindannyian tudjuk, hogy hogy zajlik egy abortusz ...
2011. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!