Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha bemegyek egy kórházba,...

Ha bemegyek egy kórházba, hogy terhes vagyok és abortuszt szeretnék akkor azt aznap megcsinálják vagy várni kell idôpontra?

Figyelt kérdés
Hány napig tart ez a folyamat? ha reggel megcsinálják akkor délután elmehetek?
2011. ápr. 21. 17:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
45%
off:pár napja kérdezted h hány hétig lehet elvetetni..ezek szerint beigazolodott a gyanu h teherbe estél?vagy még mindig nem biztos?
2011. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
miiiii? én nem kérdeztem semmit. nem erre vagyok kiváncsi
2011. ápr. 21. 20:12
 23/32 anonim ***** válasza:
akkor bocsi,de pont jött egy kérdés a napokban h meddig lehet elvetetni és ott is egy 16éves lány volt aki még nem volt benne 100%ig biztos h terhes lett...azzal h megkérdeztem sztem nem :)
2011. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
megkérdeztem sztem nem bántottalak..választ már megkaptad az első válaszolóktól,miért ismételjem?:)
2011. ápr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
20%
te ribancccc!!!!!gyereket csinalni tudsz mi???? de megtartani neeeeeeem!!!!!
2011. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
64%
Kedves kérdező, elég bunkón viselkedsz am, ez a tipikus még neked áll feljebb... Nem hinném, hogy olyan helyzetben vagy, hogy még Te nyiss nagy szájat azokra akik valószínűleg idősebbek és bölcsebbek is Nálad és elmondják a véleményüket. Ha ez Neked nem tetszik, ne itt kérdezz nem tudom mit vártál, hogy majd megveregetik a hátadat? Inkább egy kis alázat és megbánás lenne benned...Lehet, hogy kedvesebben kezelnének. Nem gondolod?
2011. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
60%
Attól mert le lettem pontozva, még igazam van. Én az előző válaszaimban nagyon is korrekt voltam a kérdezővel, kedvesen szóltam hozzá, kedvesen kérdeztem Tőle. Ő ehhez képest volt, hogy válaszra sem méltatott és folyton csak támadóan kezelt mindenkit. Pedig volt olyan is aki normális, hasznos válasszal illette! Ugyan miért ne mondhatnám el, hogy nem kellene ilyen bunkón hozzáállni az emberekhez?
2011. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
29%

Januárba missed ab műtéten estem át,nem azért mert becsúszott ,nem azért mert fiatalok vagyunk hanem mert nekünk a természet nem engedte hogy megszülethessen!Ez a nap örökre beleénkvésődött,és emlékezni fogunk a MI picinkre :(

Persze az ilyennek aki csak szétteszi a lábát annak egyböl jön,s meg is marad egészségesen!!!

Remélem a műtéted napja emlékezetes marad!!!

2011. ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudtok olvasni? A kérdező kommentjei:

„komolyan kell 3 nap gondolkodási idõ? :S 16 éves vvagyok.nincs ezen mit gondolkozni...”

„nem azért írtam ki a kérdést hogy oltogassatok.kössz. ha már itt tartunk igen. védekeztünk. fogalmam sincs, hogy csúszott be ez a baba. de azt nem szeretnèm ha lenne egy gyerekem akit nem tudok felnevelni és örökbe adjam másnak..”

„miiiii? én nem kérdeztem semmit. nem erre vagyok kiváncsi”

Ebben hol van szó felelőtlenségről, "széttett lábakról", arról, hogy nem érez bűntudatot? Miért kell letámadni? Feltett egy kérdést, nem arra válaszolt a többség. Soha, senki nem tudhatja hogy mit hoz a jövő. Mindenki kerülhet még olyan helyzetbe, hogy az abortusz lehet a jó megoldás a számára - vagy a családtagja számára. Remélem akkor majd minden bunkó beszólónak eszébe jut, hogy most mit reagált.

2011. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
32%

Én már nem is írok ide semmit, mert csak felidegesítem magam. Foglalkozzon már mindenki inkább magával, és a kérdésre válaszoljon a lánynak!

ha meg nem tud rá válaszolni normálisan akkor ne is irjon semmit

2011. ápr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!