Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha bemegyek egy kórházba,...

Ha bemegyek egy kórházba, hogy terhes vagyok és abortuszt szeretnék akkor azt aznap megcsinálják vagy várni kell idôpontra?

Figyelt kérdés
Hány napig tart ez a folyamat? ha reggel megcsinálják akkor délután elmehetek?
2011. ápr. 21. 17:25
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
89%

Én 19 éves vagyok és 1 éve nincs peteérésem, nem tudják, hogy miért és nem tudják, hogy lehet-e majd gyerekem.

De ettől függetlenül nem tartom r.bancnak a kérdezőt. És nem kívánok neki olyanokat, hogy remélem belevésődik az emlékezetébe az abortusz, stb.


Neki ez ugyanolyan rossz, mint neked az, hogy nem sikerül a baba. Amíg nem ismered a teljesen történetet, addig nem szabad elítélni senkit!


az olyan lányokról nekem is megvan a véleményem, akik fűvel-fával összebújnak, de a kérdezőről alig tudunk valamit!

2011. ápr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

A lány hangneme tényleg egy picit durva, talán lentebb kellett volna belőle venne.

De kedves kérdező ezen az oldalon ha egy ilyen kérdést írsz ki, akkor számítani kell erre. Tudod anonim nagyon sok embernek van nagy szája, és gondolja azt, hogy az ember társait leszólhatja, ítélkezhet és dönthet a sorsuk felett. Ez olyan hatalom vágy féleség. Túl kell lépni rajtuk, én ha kérdést teszek fel, nem is olvasom végig a sértő vagy oltogató válaszokat.

Az első dolgod az, hogy felkeress egy nődokit és papírod legyen a terhességről. Ő majd megfogja kérdezni, hogy meg akarod e tartani, és ha azt mondod nem szeretnéd, akkor ő majd felvilágosít pontosan hogyan tovább. A 3 nap gondolkodási idő, az kötelezően meg van adva. Védőnőhöz és családvédelmishez is el kell majd menned. És egy szülőnek legalább lennie kell veled, mert még törvényileg döntésképtelen vagy.

2011. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!