Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet feldolgozni azt...

Hogyan lehet feldolgozni azt a tényt, hogy mint nő kudarcot vallottam?

Figyelt kérdés
Sajnos nem jön a baba már rég.Normálisak a ciklusaim nem dohanyzom nem fogyasztok alkoholt, nem taplalkozom egeszségtelenül és a baba mégis várat magára.Nagyon nehezen birom megemészteni hogy mint nő nulla vagyok és a páramnak sem tudom megadni azt az örömöt, hogy apuka legyen.
2009. márc. 7. 09:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy nulla! Nem szabad hogy így állj hozzá! Nem tehetsz róla. Meg kell próbálnod (tudom könnyű mondani) nyugodtabbnak lenned és nem elítélni magad.

Sikerülni fog! Nagyon szurkolok nektek!

2009. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nagyon görcsölsz rajta azért nem jön. Próbálj kicsit lazítani, és ne gondolkozz folyton ezen. Meglátod amikor egyáltalán nem számítasz rá, jönni fog a baba!
2009. márc. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy nulla és ne csináld ezt magaddal, hogy ezért lelkiismeret furdalást ébresztesz magadban. Nagyon sok oka lehet, amiért nem jön a baba. Lehet, h nem is benned van a hiba. Voltatok már orvosnál? Ne bántsd magad, azzal, csak konzerválod ezt az állapotot.
2009. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj! Hogy lennél már nulla?! Nagyon is értékes ember vagy, így ismeretlenül is ezt mondom, mert aki ilyen felelősségteljesen gondolkodik az egy ÉRTÉKES NŐ!!!

De térjünk rá a száraz tényekre. Mióta bróbálkoztok? Voltál már kivizsgálásokon? És a férjed? Lehet hogy nála van probléma. De ha mindkettőtöknél minden rendben akkor ne izgulj jönni fog az a baba! Mi több éve próbálkozunk, mindkettőnknél minden rendben, igaz egyszer már teherbe estem, de elment. Nekem is minden vágyam, hogy megajándékozzam a férjem egy babával,de hiszek a sorsban és úgy gondolom hogy mindennek meg van az oka, és eljön mindennek az ideje. Addig is nagyon szeretjük egymást és ez leküzd minden akadájt! Higgy magadban!!!!!!!

2009. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos bennem van a hiba a férjem eredményei jók, tehát egyedül magam okolhatom a sikertelenség miatt.Sajnos ettől a gondolattól képtelen vagyok megszabadulni, annak ellenére hogy tudom mindaz amit irtok igaz, de ebben az állapotomban nem tudok másképp gondolkodni.Szerintetek mit tegyek?
2009. márc. 7. 10:10
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat.
2009. márc. 7. 10:11
 7/13 anonim válasza:
100%
Tudom, hogy nagyon könnyű mondani, de soha ne add fel!!! A babák akkor jönnek, amikor ők akarnak! Ne görcsölj rajta. Könnyen mondom, pedig én is ebben a cipőben járok, de az ad reményt és erőt, ha nem jön össze, ott a következő hónap!Addig is teázok és szeretem a párom, amikor csak lehet!
2009. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit írhatnék. Ez mindenkinek benne van a pakliban. Mi is próbálkozunk már egy ideje és nem akar jönni a tesó. Ki tudja, lehet, h nálunk is van vmi. Egyet tudok: VÉLETLENEK NINCSENEK. Ha így van, így kell lennie, és attól, hogy bántod magad, csak az önbizalomtól fosztod meg magad. Nem te tehetsz róla, nem te szuggerálod minden hónapban a petesejteket, hogy nehogy beágyazódjanak. Lehet, h a te szervezetedben van az OK, de NEM TE VAGY A HIBÁS. Bármelyikünkkel előfordulhatna, érted? Akárkivel, akármikor. Ne keseregj, tudom könnyű ezt mondani... Fel a fejjel. Drukkolok.
2009. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha annyira komolyan nyomaszt ez a gondolat, akkor kérd szakember segítségét. Pszichológus vagy kineziológus, ha hiszel a természetgyógyászatban. És próbálj figyelni az egyébb értékeidre és tápláld az önbizalmadat! És tévesen gondolod, hogy csak az az értékes nő aki gyereket szül! De te értékes vagy, gyereket is fogsz szűlni, csak addig tedd rendbe a lelked4 Lehet hogy pont azért várat magára a pici.....
2009. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok és köszönöm, hogy még igy ismeretlenül is ilyen pozitivan értékeltek nagyon jól esik.
2009. márc. 7. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!