Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem baj ha nem magándokihoz...

Nem baj ha nem magándokihoz megyek? Fog velem foglakozni?

Figyelt kérdés
Már van egy gyermekünk, és a kistesó nem akar jönni. Dokihoz szeretnék menni, hogy küldjön e egy vérvételre.
2011. ápr. 30. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha kifizeted bármilyen kívánságodat teljesíti.

Pont ez a magándoki lényege.

2011. ápr. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elviekben fog veletek foglalkozni hiszen ez a dolga. Kifoghattok normális, segítőkész dokit, de ha mégsem akkor érdemes megreszkírozni a magánt. Mindenesetre egy próbát megér szerintem.

Sok sikert!!!

2011. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Annyit hozzátennék a dologhoz, hogy nézzetek utána, hogy a dokinak akihez mennétek van-e magánrendelése, mert általában ezek az orvosok állami rendszerben sem bánnak másképpen a beteggel.

Csak mert sztk-s rendelésen baromi könnyű hihetetlenül tahó embereket.

Ennek nagyon kérdezzetek utána.

2011. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem viselnek meg nagyon a tahó orvosok, akkor próbálj szerencsét, nem kerül semmibe csak az idődbe. Mert ingyen van.

Utána még mindig elmehetsz magánorvoshoz.DE ez sem könnyű. Hiszen hallottam olyat, akihez évek óta jártak már, lenyúlta a magándoki a pénzt és semmi eredmény, aztán váltottak dokit és láss csodát összejött a gyerek. Mert az azonnal adott megfelelő gyógyszereket.

2011. ápr. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. elmegyek, ha nem csinál semmit akkor magán dokihoz megyek.
2011. ápr. 30. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!