Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Medi-lab terhességi teszt a...

Medi-lab terhességi teszt a ciklus hányadik napján mutathat pozitívat?

Figyelt kérdés
Nemvárt előtt 1-2 nappal már lehet eredményes?
2011. máj. 2. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én Medi-Lab-nak nem hinnék! Ettől függetlenül lehet jó, de én csinálni másfajtát!
2011. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Május 4-5re nem várom. Milyen tesztet javasolsz? Már megesz a kíváncsiság... ;)
2011. máj. 2. 16:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó a Lily, X-epil, Facelle. Jó a Gabriel is, bár nálam az mutatta leghalványabban! Drágábbak közül jó a Clearblue, Corax is!
2011. máj. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
X-epil-lel tegnap még negatív volt, és arra az van írva, hogy 25-ös érzékenységű, míg a Medi-lab 20-as. Ezért gondoltam erre. Akkor lehet, hogy szimplán korai volt még (vagy nincs lakó....).
2011. máj. 2. 16:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még nem lehet semmi levonni!

Nekem speciel az x-epil nemvárt előtt 4 nappal kimutatta, de ez a ritkább. Barátnőmnek nemvárt után két nappal lett halvány pozija!

Szóval még nem kell elkezdeni sírni!:) Holnapután reggeli pisiből csinálj egyet!

Nekem a legerősebben a Facelle mutatta!

2011. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Facelle mutatta már nemvárt előtt is? Mert akkor ma beruházok rá, hogy holnap reggel....nos, remélem nem egy csalódásra...
2011. máj. 2. 16:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Ha korán és többször akarsz tesztelni, érdemes one step-et venni! Ha keveset veszel, akkor is kb. 100Ft/db-ért lehet kapni, és 10-es érzékenységű! Teszveszen, Vaterán kapsz! Tudok, e-mail címet adni, ha kell, nagyon rugalmas csaj. :)
2011. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Érdekelne, persze! Ha megírod privibe az e-mail címét azt megköszönöm!
2011. máj. 2. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!