Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem gáz 75 kilósan teherbe esni?

Nem gáz 75 kilósan teherbe esni?

Figyelt kérdés
Második baba lenne, és én le akartam fogyni előtte, de sajna nem sikerült. Az utóbbi évben szinte csak negatív dolog történt velem, a kisfiamat leszámítva. Így nem tudtam lefogyni. Szerettem volna ezt a babát normál testsúllyal bevállalni! Az elsővel is ennyivel estem teherbe.
2011. máj. 12. 13:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

elmondanám én 105 kgval kezdtem a terhességemet.

aztán olyan szerencsés lettem hála a kislányomnak

nem tudtam enni az első 4 hónapban semmit csak salátát !

utána a maradék 5 hónapban meg már annyira tele volt

vele a hasam, hogy akkor meg azért nem.

szóval minden terhesgondásnál a mérleg 1 kilóval mutatott kevesebbet.

a 40 dik héten 96 kiló voltam.

mire megszültem 85 kiló lettem..


baromi szerencsém volt:)

azóta tartom ezt a súlyt.

remélem a második babával is hasonló lesz :)

14 hós baba anyukája

2011. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 sumergo ***** válasza:
69%

Nem akarlak bántani, de a kérdésed sugallja, hogy egyébként semmi egyéb problémád nincs, ezért foglalkozol ilyen marhasággal.

7 év sikertelenség, műtétek, lombikok, rossz pajzsmirigy után kurv@ra lesz@rom, hogy 82 kilóval kezdtem a terhességet. Persze jó lenne nem sokat hízni, de ez a legkisebb bajom.

Eszedbe se jusson ezen rágódni!

Boldog babavárást!:-)

2011. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi a további válaszokat!

Utolsó: viszonylag igazad van, a terhességgel nincs különösebb gondom, szerencsére! De voltak/vannak más komoly gondjaim (anyu rákos lett, a lakáshitelünk 2,5-szeresére nőtt, stb.), szóval azért nekem is van gondom. Téged pedig tisztellek, hogy ennyi mindent végig csináltál a babáért. Én nem biztos, hogy csináltam volna a lombikot. Tesómnak volt 3. Nagyon megviselte és a végén örökbe fogadtak egy kisfiút.

2011. máj. 12. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!