Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék megnyugodni, szerint...

Szeretnék megnyugodni, szerintetek lehetséges hogy már is beágyazódás van?

Figyelt kérdés

Múlthét hétfőn volt a 11.ciklusnapom és az nap reggel meg előtte este rózsaszínes nyák távozott,azt hittem korábban van valamiért ovu...Tegnap este és ma reggel ugyanez történt,csak a nyák egy kicsit több de ugyanúgy halvány rózsaszín..Most volt beágyazódás a lehetséges ovura 10 napra rá?

Az előző terhességemnél a 22. ciklusnapon volt az ovu,és 35 napos volt a ciklusom..Szóval ezek az értékek vetélés után is mérvadóak?Mivel hogy azóta egyszer jött meg így csak tippelgetek és figyelem a jelzéseket...Ja és a ciklus.hu-n olvastam a méhszáj vizsgálatról steril kézzel,na én ezt a 11.ciklusnap óta nézem,akkor alacsonyan volt nagyon,rá 2 napra már fentebb volt,pár napig egy szintben majd mára már annyira fent hogy azt sem tudom megnézni hogy puha e.Ja és a április 21. volt az első nap..Szerintetek akkor ez most ovuláció, vagy beágyazódás?


2011. máj. 13. 19:45
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Mielőtt elkezdődött volna a vetélés azóta szedek terhesvitamint amiben minden benne van.

Köszönöm szépen,sokat sírtam,de már rendben vagyok,de nagyon szeretnék babát!Azon pár hétig mikor terhes voltam hihetetlenül boldog és nyugodt voltam.Most már egyfolytában baba ruhákat meg pelenkákat nézegetek...

Miután elmúlt a vetéléses vérzés rá két hétre volt ovulációm is,utána megjött..Remélem hogy nem hormonprobléma,annak amúgy van más tünete is?A menstruációm is rendben volt normál 5 napig,előtte egy napot barnáztam.Remélem azért hogy baba..A ciklus 10.napjától 2 naponta együtt voltunk megadva az esélyt..De ha esetleg most nem jön össze akkor majd júliusban próbálkozunk újra(a párom előbb vissza jön a munka miatt,én egy hónapig leszek otthon)..Van még fizetős rendszer az Sztkban?

2011. máj. 14. 23:18
 12/22 A kérdező kommentje:
Tegnap este óta 15 percenként járok pisilni,így elkezdtem nagyon reménykedni..És a párom kérdezte hogy mi van velem mert egyik pillanatban röhögök a másikban meg majdnem sírok..:)
2011. máj. 15. 05:54
 13/22 anonim ***** válasza:

nagyon szurkolok,hogy baba legyen!!!!!!!!:)

Hogy érted azt pontosan,hogy fizetős rendszer?Az amikor 200 Ft-okat kellett fizetni?

Egyébként most én is várakozó állásponton vagyok,mert peteéréstől számított 6. vagy 7.napon azaz 12-13.-án kevés barnásfolyásom volt,alhasi görcsök,tegnap felment a hőm 36.7-ről 37.1-re,és ugyancsak tegnaptól érzékenyek a melleim.Még 1 hetem van a nemvártig!Remélem nem is jön:)!Tesztelni még felesleges...izgulok,hátha!

2011. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem jól írtam!11-12.-én volt barnázásom és görcsöm mindkét nap!Szerinted?Lehetséges,hogy baba lesz?
2011. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Szia!Igen lehetséges!:) Az én melleim nem fájnak még sajna(legutóbb fájtak),de reménykedjünk!Én 23.án tesztelek mert akkor már jó pár nappal a nemvárt után leszek(ha nem jön meg addig...).

Majd írd meg te is hogy addig miket tapasztalsz!

2011. máj. 15. 16:04
 16/22 anonim ***** válasza:

Szia!

felment a hőm 37.2-re!:)

Én ia 23.án tesztelek!Kíváncsi vagyok az eredméyeinkre!:)

2011. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Szia!

Mi van veled?Van valamilyen tüneted?:) A hőd az nagyon jó!Én nem vezetem,de ha megjönne akkor júliustól én is elkezdem...Képzeld én tegnap nagyon terhesnek éreztem magam,egy olyan különös érzés fogott el..Ma meg azon gondolkozom hogy mikor fogok koppanni..

A cicim is néha szurkál,meg kicsit teltebbnek érzem.

A petefészkem extrán szurkál,de egyszerre és középen meg mindig érzem a méhemet míg a szurkálás tart..

Ja és a székrekedés is a színen van már..

2011. máj. 17. 14:17
 18/22 anonim ***** válasza:

Szióka!!!:)

A tüneteid nagyon jók:)!!!A hőd méred?Mennyi?

Neaggódj,én is kétségek között vagyok!!!!Én is félek,hogy koppanok....De ha(Neadja az Isten!)így történne,rossz 2 napig,aztán ott az új hónap,új lehetőség!!!Nálam legalább is ez szokott lenni!

A hőm maradt továbbra is 37-37.2:)!A melleim sokszor elviselhetetlenül feszülnek,újdonság a hírtelen rámtörő éhség,ami amúgy nem jellemző rám.és pisilni is járok eleget.

Őszintén remélem,hogy mindkettőnk pocakjában baba van!!!!

És még milyen messze van a tesztnapunk......

2011. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Szia!Nem tudom mi történt tegnap de este lefekvés elött mikor pisiltem akkor egy jó adag vörös nyálkás vér volt a wc papíron..Azt hittem hogy megjött,de reggelre egy barnás csík volt csak a bugyimon..Nem értem..Nincsenek olyan görcseim se csak a szurkálás,és most már csak a méhem szurkál!Szerinted megjött?:( Vagy várjak még és ha nem jön semmi több akkor azért teszteljek?:(

De te nagyon jól haladsz!Csak így tovább!:) A hőmet még nem mérem..

2011. máj. 18. 13:29
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nagyon remélem,hogy csak ilyesztget és nem a mensid!!!!!Természetesen,ha nem jön meg,naná,hogy tesztelj!!!!!!!!Simán lehetsz babás,ha nem jön meg rendesen!!!!

Köszi:)!Nagyon bizakodok:)!

Képzeld,ilyen duzzadt mirígyek vannak a mellemben és puffadt a hasam!

Remélem nem fog megjönni....azért nagyon félek!!!

ÍRJ,hogy mi van Veled!!!!

NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!!

2011. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!