Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék megnyugodni, szerint...

Szeretnék megnyugodni, szerintetek lehetséges hogy már is beágyazódás van?

Figyelt kérdés

Múlthét hétfőn volt a 11.ciklusnapom és az nap reggel meg előtte este rózsaszínes nyák távozott,azt hittem korábban van valamiért ovu...Tegnap este és ma reggel ugyanez történt,csak a nyák egy kicsit több de ugyanúgy halvány rózsaszín..Most volt beágyazódás a lehetséges ovura 10 napra rá?

Az előző terhességemnél a 22. ciklusnapon volt az ovu,és 35 napos volt a ciklusom..Szóval ezek az értékek vetélés után is mérvadóak?Mivel hogy azóta egyszer jött meg így csak tippelgetek és figyelem a jelzéseket...Ja és a ciklus.hu-n olvastam a méhszáj vizsgálatról steril kézzel,na én ezt a 11.ciklusnap óta nézem,akkor alacsonyan volt nagyon,rá 2 napra már fentebb volt,pár napig egy szintben majd mára már annyira fent hogy azt sem tudom megnézni hogy puha e.Ja és a április 21. volt az első nap..Szerintetek akkor ez most ovuláció, vagy beágyazódás?


2011. máj. 13. 19:45
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm!:)

A duzzadt mirigyek nagyon jót jelentenek!:D vigyázz magadra,és szerintem szedj vitamint vagy folsavat..

Én sajnos megint megfáztam(elkaptam páromtól)egyfolytában folyik az orrom..Kis maszat alvadt vér volt ma a wc papíron pár törlésnél,de semmi komoly..Csak a vitamint szedem,meg feküdtem egész nap szinte..Gyógyszert nem merek bevenni..

Jaj a hasam nekem is puffadt,olyannyira hogy a köldökömtől a mellem alatti részig kemény és nagy...A méhem kellemesen szurkálgat a bal oldalon..Reménykedek!

Azt még elfelejtettem írni hogy csak csirkemellet eszek ill. lazacot,és majdnem mindennap eszek zöldségeket és spenótot,már majdnem 4 hónapja..És vízipipáztunk is de február óta azt se..Sokat is iszok.Szóval próbálok egészséges lenni..Szeretnék mindent megtenni hogy ne mérgezzem magam,remélem van jelentősége!..

Várom a jelentésed!:)Majd írj..

2011. máj. 18. 23:39
 22/22 A kérdező kommentje:

Szia!Nem írtál..Teszteltél?Tünetek?:)

Nekem még mindig nem jött meg,vasárnap teszteltem,negatív volt.De most már nem is barnázok,a méhszájam annyira fent van hogy el sem érem!Csütörtök vagy péntek reggel újra tesztelek!Ja és 3napja hogy egyre fokozódó hányingerem van,ma is arra keltem..Remélem ez egy jó jel!

2011. máj. 24. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!