Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha 13 éves...

Lehetek terhes, ha 13 éves vagyok és az a fiu is 13 éves és 5ször volt de ritkán, 3 hete 1 aztán megint 3 hete ujra. és a menstruáciom rendes épp ma fog megjöni vagy a héten. Akkor nem lehet ugye terhes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 14:08
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%

Pfff... melyik "tapasztalt" barátnőd etetett meg azzal, hogy 13 évesen nem lehetsz terhes? Attól a perctől kezdve, hogy van menstruációd, igenis LEHETSZ terhes!!! Nem attól függ, hogy hány éves vagy!

Viszont ha saját bevallásod szerint az együttlét óta több hónap is eltelt, mindig időben megjött, és semmilyen terhestüneted nincs, akkor meg mitől félsz?

Nyomás tanulni, holnap iskola! Inkább azzal foglalkoznál... :-/

2009. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
90%
milyen anya aki engedi a lányát, hogy ott aldujon a pasijánál, és még csak 13évesek mind a ketten...bocsi fiúnál nem pasi, inkább ugy mondom még mind a ketten gyerekek vagytok, és felelőtlenek.
2009. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy lehetsz terhes. És véleményem szerint meg is érdemelnéd, hogy tanulj, csak tudod, a baba inná meg a levét hogy ilyen kis hülye tyúk anyja van. Én 13 évesen még babáztam, nem szexeltem. Viszont már akkor tudtam helyesen írni...
2009. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
65%
megérdemelnéd tényleg, hogy ilyen felelőtlen vagy, de a babát nagyon sajnálnám, téged meg jó intézetbe kéne rakni ....
2009. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
84%
biztos az a "tapasztalt "barátnőd is már átessett egy két abortuszon, istenem hogy lehetettek ilyen hülyék, persze hogy lehetsz terhes te nagyon marha.
2009. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:
nem lehet mert ahhoz sokszor kell az embert megdungi vagy micsoda:Dnem vagyok az és engemet ugycsinálták...hogy nem jött belém sperma szval nem élvezte belém...
2009. márc. 15. 15:37
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy a saját megnyugvásodért vegyél egy terhestesztet (400ft a patikába).

És olvass felvilágosító honlapokat

2009. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
85%
Elég egyszer "megdungi" egy nőt és lehet terhes te hülye. Legalább írni tanulnál meg.
2009. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
87%
Ne bántsd, okítsd! Bajban van, és segítségre számít tőlünk. Nagyban más felelős ezért!
2009. márc. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
86%
Te jó ég!!!!Ilyen hülye hogy lehet valaki!!Elmondanám nem kell hogy beléd élvezzen ahhoz,hogy terhes legyél,az előváladék is tartalmaz spermát,de inkább olvass a sex-ről mielőtt műveled.
2009. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!