Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha 13 éves...

Lehetek terhes, ha 13 éves vagyok és az a fiu is 13 éves és 5ször volt de ritkán, 3 hete 1 aztán megint 3 hete ujra. és a menstruáciom rendes épp ma fog megjöni vagy a héten. Akkor nem lehet ugye terhes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 14:08
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2009. márc. 15. 20:42
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
ha volt annyi eszetek,hogy szexeljetek,akkor azt is felérhettétek volna ésszel,hogy VÉDEKEZZETEK!!! az eszem megáll,más az életét adná egy babáért, Ti pedig felelőtlen KISGYEREKEK abortuszra jártok! vannak szüleid?? azonnal menj orvoshoz!
2009. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
Most csak nekem furcsa, vagy a kiscsaj tényleg (bocsánat a kifejezésért) lesz*rja amit mondanak neki????? Nem látod h mennyien írták, h eléggé nevetséges vagy stb... és mégsem veszed észre magad???? Persze a válaszaidból látom, h nem sok eszed van, szal ezen már meg sem lepődök...
2009. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%
Drága Istenem!Csak olvasom a sorokat és nem hiszem el, hogy ilyen tényleg van:( 13 évesen a Barbie reklámot néztem a tv.-ben és abban bíztam, hogy Karácsonyra megkapom. Remélem, csak úgy gondolod, jó poén ilyen sztorit kitalálni és nem vagy ennyire butus valójában! Inkább a tanulással foglalkozz és talán biológia órán is részt vehetnél néha-néha!Pár válaszolóval egyetértve a nyelvtan gyakorlása sem fog ártani!
2009. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
17%
Én is 13 éves vok/lány/ de ilyen még az eszembe se jut,hogy szexszeljek!!!! nem értem,hogy hogy lehetsz ilyen hülye/már megbocsáss/ ilyenkor kellene tanulnod mert ha felnőlsz akk már nem tudsz tanulni és a mai világban még jó ésszel se nagyon tud majd az ember elhelyezkedni!!tiszta szégyen elmész a nőgyógyászhoz aztán látja,hogy 13 évessen nincs szűzhártyád...nekem is van barátom és csak annyit csinálunk h egy puszi a szájra és kézfogás/ez bőven elég/ és ezt anyukád tudja? nem is tom .....ha meg terhes vagy akk úgy kellet mert neked ilyenkor játszani kell az eszed,h lefekszel egy ugyan olyan hülye gyerekkel!!!szégyent hoztok a korotokbeliekre!és szerintem kicsit jó lenne megtanulni helyessen írni ...és nem kufircolni!!!!!sztem ezen gondolkodj el!!ráértél volna bőven 16 évessen !!!!!!és ezt a leghülyébb is tudja,hogy ha megjött a menstruációd akkor nem lehetsz terhes!!!!és szerintem lehetsz terhes ha nem jött meg!és akk majd menj anyukáddal szégyenkezni abortuszra!!!!!!!!!
2009. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
0%

én is 13 éves vagyok/lány/.....és ilyen meg se fordul az eszembe,hogy szeretkezzek valakivel!!!!szerintem tanulnod kellene ,mert látom nem vagy valami észlény/már bocsi/ mindketten nagyon hülyék vagytok,hogy ilyenkor csináljátok...nekem is van barátom,de mi csak a csókig jutottunk és a kézfogás--->és nem is fogunk tovább jutni ,mert attól nem vagy te nagylány,hogy hülye fejjel lefeküdtél egy sráccal!!!!szégyent hozol a korodbeliekre....és anyukád legalább tud róla?!?! De ha netán terhes vagy akkor majd mehettek ketten szégyenkezve abortuszra!!ha terhes vagy úgy kellet ....ha nem akkor szerintem gondold át azt amit írtam...és ne tégy több rossz fát a tűzre!!és tanulj tanulj tanulj mert a mai világban sose lehet tudni h mi vár rád!!!és ha még eszed sincs nem fogod megállni a helyed a világon!!!---->ja és ezt a leghülyébb is tudja ha megjön a menstruációd...akkor nem lehetsz terhes!!!!!!


By:Debóra

2009. márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
0%

én is 13 éves vagyok/lány/.....és ilyen meg se fordul az eszembe,hogy szeretkezzek valakivel!!!!szerintem tanulnod kellene ,mert látom nem vagy valami észlény/már bocsi/ mindketten nagyon h*lyék vagytok,hogy ilyenkor csináljátok...nekem is van barátom,de mi csak a csókig jutottunk és a kézfogás--->és nem is fogunk tovább jutni ,mert attól nem vagy te nagylány,hogy hülye fejjel lefeküdtél egy sráccal!!!!szégyent hozol a korodbeliekre....és anyukád legalább tud róla?!?! De ha netán terhes vagy akkor majd mehettek ketten szégyenkezve abortuszra!!ha terhes vagy úgy kellet ....ha nem akkor szerintem gondold át azt amit írtam...és ne tégy több rossz fát a tűzre!!és tanulj tanulj tanulj mert a mai világban sose lehet tudni h mi vár rád!!!és ha még eszed sincs nem fogod megállni a helyed a világon!!!---->ja és ezt a legh*lyébb is tudja ha megjön a menstruációd...akkor nem lehetsz terhes!!!!!!


By:Debóra

2009. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
0%
oupps...ezt sokszor elküldte:S
2009. márc. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:
20%

Pff. Ennyi vagy(Y)! Már bocsi. Énis 13 éves vagyok, de meg se fordult a fejemben h valakivel lefekszem. Sztem a "pasiddal" való hempergés helyett elemehettél volna a magyar tanárodhoz ,aki egy kicsit gatyába rázott volna a helyesírással kapcsolatban. Amúgymeg ha terhes is vagy számíthatsz rá valószínűleg hogy a te 13 éves nagy barátod nem fogja veled nevelni a "közös alkotmányotokat"

Nem értem hogy miért nem tudják felfogni a mai tinédzserek hogy a sex nem a gyereket játéka.

Ennek következménye lehet.


13/L

2009. ápr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
79%
attól,hogy még menstruűlsz,lehetsz terhes.a sulinkban volt egy csaj,aki akkor tudta meg,hogy terhes,mikor elindultak a szülési fájdalmai!még a terhesség alatt is megjött neki,és,mivel nem annyira vékony,még a hasán se látott semmi különöset!nem rémisztésből mondom,de vegyél tesztet...
2009. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!