Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan közületek,...

Volt már olyan közületek, akinek egyszerre több tüsző ért meg és sikerült a baba, vagy iker babák? Vagy nem sikerült és esetleg ciszta lett?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2006-ban clostytol 2 tüszőm volt, mindkettő megtermékenyült, sajnos 21 hetesen elvetéltem(orvosi mulasztás miatt).

Most megint 2 petém van, én nem is gondolok ilyesmire, hogy esetleg ciszta lesz!Te se tedd!!

2009. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem most 4 van ebben a hónapban, bal oldalon 19 mm-es, jobb oldalon 19,14,13 mm-es, szerinted?
2009. szept. 1. 12:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocs a kései válaszért, szerintem a két 19-es esélyes, a többi meg fel fog szívódni!!Múlt évben is clostyztam, de csak 2 hónapig, mert második hónapban 5 petesejtem lett, de sajnos nem termékenyültek meg, de ciszta sem lett belőlük. Ellenpélda a nővérem 2 éves kislánya, aki szintén 5 petesejtből(nagyobbak, kisebbek)a szerencsés 1 petesejt volt:) és neki sem volt ciszta sehol, csak a baba!!

Ne aggódj, no stressz, nem tudom hányadik napon vagy, de a 19 mm-esek nem sokára megrepedhetnek, úgyhogy mindent bele!!Azért írj majd, ha pozi a teszt!!:)

2009. szept. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tegnap kellett volna megjönnie, még nem jött meg de nem is reménykedem, mert még 2-3 napig bármikor megjöhet, mert a Closty kitolja a 28 napos ciklusomat 30-31 napra..
2009. szept. 2. 09:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Tünetek vannak?Sok pisi, mellfeszülés stb?Én annak idején a sok pisiből gondoltam, hogy lehet valami(persze azt hittem felfáztam), és volt is:)
2009. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A pisilésnél erőteljes sárga a vizeletem, nem mondanám hogy szaladgálok a wc-re, mondjuk 2 óránként megyek.

A mellem nagyon fáj, a mellbimbóm áll mint a cövek, és körülötte meg fehér apró kis pattanásszerű valamik vannak, Én nem láttam még olyat de most ott vannak, mi ez?

2009. szept. 2. 14:14
 7/10 A kérdező kommentje:
meg bírnék aludni állandóan, főleg délutánonként már fáradok, este meg 7-8 körül már eltudnék aludni, most nem tudom az időjárás, vagy más befolyásolja, elevitet is szedek.
2009. szept. 2. 14:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajna ma már barnázok, teszt negatív:-(
2009. szept. 3. 06:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom,de fel a fejjel!Én már 2 vetélésen túl vagyok, de nem adom fel, bár néha nagyon nehéz... Mihamarabbi babásodást kívánok neked!!
2009. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

aranyos vagy és köszi!

Olyan sírhatnékom van hogy nem sikerül, és nem értem miért!

Neked is mielőbbi Boldog BABAVÁRÁST!!!! :-)

2009. szept. 3. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!