Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig tartanak a menstruációs...

Meddig tartanak a menstruációs görcsök, ha teherbe estem?

Figyelt kérdés
5 napja kisebb megszakításokkal görcsölök, de nem vérzek és csak kicsit puffad a hasam. Tegnap kellett volna megjönnie! Szerintetek?
2011. máj. 27. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes is, de lehet hormonális oka is. Valamit dolgoznak a hormonok ettől van a puffadás. Mivel már késik a mensid, így hamarosan tesztelhetsz szerintem.
2011. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A melleim már korábban megnövekedtek és most a bimbók fájnak és kicsit megsötétedtek. Iszonyatos hangulatingadozásaim vannak, bármin és bármikor képes vagyok elbőgni magam. Sűrű vizelési ingerem illetve néha megdobogósodik a szívem:)

Ilyen tünetekkel? :) bár magára a görcsre akartam kérdezni, de talán ezeket már nem hormonális probléma okozza, vagy legalábbis remélem!

2011. máj. 27. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért ne okozhatná hormonális probléma ezeket a tüneteket? Én olyat még nem láttam, aki terhes volt és görcsölt. Szerintem ez azért nem általános. Azért hátha jön majd valaki, aki megcáfol...
2011. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én csak saját tesómat tudom felhozni példának, aki a legelső héten vagy még tovább is görcsölt és most 37 hetes km. Talán nekem is lehet szerencsém.
2011. máj. 27. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Én is néha-néha kicsit görcsölök pár napja reggelente (de nem mensis jellegű!), ez néha kisugárzik teljesen a hüvelyemhez. Tegnap csináltam tesztet és nagyon halvány pozitív lett. Érzékenyek a mellbimbóim, kicsit fájnak ha hozzájuk érek és néha fáj alul a derekam. Félek, hogy becsapott a teszt és ez csak valami hormonális baj. :(

2011. máj. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem is fájnak, ma reggel meg már olyan volt a reggelim, mintha a hátam mögé dobáltam volna, nem esett jól, ráadásul hányingerem lett és folyton rázott a hideg az undortól. Olvasgattam utána és a terhesség elején tök normális ha majdnem megjön érzésed van tompa fájásokkal! :)
2011. máj. 28. 09:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy ez nálatok így van a családban. Én viszont így már nem találgatnék a helyedben, szerintem csinálj egy tesztet! Mindenesetre szorítok neked, úgy látom, nagyon szeretnétek azt a kisbabát.
2011. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen tüneteket érzel akkor már valószínűleg mutatná a teszt.Próbáld ki!
2011. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szeretnénk ezt a babát, én teljesen beleéltem magam, remélem nem csalódok nagyot kedden! Ha végeztem a dokimnál majd írok, hogy mi lett :)
2011. máj. 29. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!