Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A héten megyek laparoszkópiás...

A héten megyek laparoszkópiás műtétre. A doki magán rendelőjébe járok, mennyi pénzt "kell" neki adnom?

Figyelt kérdés
Akinek van ötlete, légyszi írjon.Nem tudom mi az árfolyam, egyáltalán kell adnom?Elvárják?
2009. márc. 16. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden doki elvárja de nem kötelező én adtam 20.000 ftot de nem azért hanme azért mert au én dokim nagyon odaado velem szemben és megérdemli.
2009. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is most fogok majd menni laparra, ugyanígy magán dokihoz, de a kórházban fogja csinálni.Én is úgy tervezem, h 20ezret adok majd neki. Elvileg ugye nem "kéne", de utána is hozzá szeretnék még járni, és így nyugodt lelkiismerettel megyek majd.

2009. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,én nem tudok csak 10-et adni..
2009. márc. 16. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én már 17éve ugyanahhoz a dokihoz járok és a műtétért decemberben csak 5ezret adtam,nem mondta,hogy adjak még hozzá!De Te tudod!Én se tudtam többet adni!
2009. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is magándokihoz járok a rendelőjébe, de kórházban csinálta meg ugyanezt a műtétet tavaly nov-ben, rendes munkaidejében végezte el a műtétet, amiért megkapja a fizetését, külön neki ezért nem fizettem semmit. Amit el akart kérni, azt előtte elkérte a konzultáción a magánrendelőjében...de arról meg kértünk számlát, tehát visszakaptuk a nagy részét. Nincs is ezen kiakadva, ha számlát kérek a magánrendelőjében a vizsgálatokról, megbeszélésekről.
2009. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!