Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen a "mindjárt...

Kinek milyen a "mindjárt megjön" érzés?

Figyelt kérdés
Sok hozzászólásban olvastam hogy "mindjárt megjön" érzése volt, és utána kiderült hogy terhes. De mi is ez az érzés pontosan? Kíváncsi lennék a tapasztalatokra.. :)
2009. márc. 17. 14:18
 1/3 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne :)

Általában azt olvasom hogy "görcsös hasfájás", stb.

Nekem is ez volt régen (ülni, menni is alig tudtam), de most már a hüvelyem fájdogál..Nálam ez a "megjön érzés"..

Olyan, mintha "égne" és "fájna" a hüvelyem..

2009. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hű, nehéz leírni, de már én is tapasztaltam. Általában a nők, gondolom te is, megérzik, mikor a menstruáció jön. Furcsán fáj a hasa, zsibbad a lába, görcsöl a hasa stb. (nekem például csak akkor szokott, mikor már jön is, de sok olyanról hallottam, aki már napokkal előtte érzi) Van egy olyan pillanat, amikor úgy érzed: „na, most biztos jönni fog a vér”, kimész a WC-re, és viszed magaddal a kis betétedet is, és közben titkon imádkozol, hogy nehogy összevérezd addig a bugyit. Na pont ilyen a mindjárt megjön érzés is, annyi különbséggel, hogy akárhányszor ilyen kényszerérzésed van, és kimész a WC-re, sosincs semmi a bugyin, mert terhes vagy :)

Ennél jobban nemigazán tudom leírni

2009. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont az van most. :-( Egyáltalán nem görcsöl, inkább feszítőnek tudnám leírni. Úgy érzem, kipukkanok, folyamatosan úgy érzem, vmi folyik, de persze ez még csak a vizes folyás a nem várt előtt.

Tompa, alattomos kis fájás ez. :-((((

2009. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!