Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beszedjem a NORCOLUTot?...

Beszedjem a NORCOLUTot? Szerintem terhes vagyok, orvos szerint nem. Pár napja késik, orvos megállapította kézi vizsgálattal, hogy nincs baba, meg a laboros teszt is negatív lett.

Figyelt kérdés

De hiába kértem csináljon hüvelyi ultrahangot,nem tette.Felírta a norcolutot,azt kéne beszednem.Tegnap a dokitól hazafelé jövet vettem egy QUPIDO tesztet halvány pozitív lett.Csináltam egy Instant view tesztet az még erősebb,ma reggel a pregimaxom szintén halvány pozitív.Ti mit tennétek a helyemben?Nem akarom beszedni a gyógyszert!

Clostit kaptam ebben a hónapban is,nem néztek meg peteéréskor uh-al,de én úgy hiszem volt tüszőrepedés,mert volt egy csepp vérem is akkortájt.Hőm fent van...megőőőőőőőőőőrülök


2011. jún. 1. 06:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bocsika kérdező,csak még egy közbekérdezés, hogy hogy működik az ilyesmi? Az Uzsoki kórházba kell bemenni? De hova? Nem fura ha egy nő vizsgál? Engem még sosem vizsgált nő...
2011. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Megkeresem holnapra a telefonszámát, ott kérhetsz tölle időpontot ha nem veszi fel akkor az azért van mert éppen műt,vagy szülést vezet. Nem fura sőt én jobban érzem magam mintha egy vadidegen férfi elött kéne levetkőzni
2011. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ennyi pozitív teszt után már tuti, hogy baba. Légyszi írd meg, hogy mi volt az orvosnál!!!
2011. jún. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi van veled!

Kérlek, írd meg, hogy valóban baba van-e a dologban!!! :)

2011. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság?
2011. jún. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi van veled/veletek?
2011. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!