Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor érdemes Elevitet...

Most akkor érdemes Elevitet szedni?

Figyelt kérdés

Előző nőgyógyászom ajánlotta az Elevitet. El is kezdtem szedni. De aztán sajnos kénytelen voltam orvost váltani (mindegy, hogy miért), és az új dokim ma azt mondta, hogy nehogy tovább szedjem, mert az Elevittől "óriásbébik" születnek, meg hogy túl hamar indul el a tejtermelés, és hogy kb. az 5. hónaptól majd egyfolytában folyni fog a tejem.


Szóval most szedjem, vagy ne? :) Vélemény?


10 hkm


2011. jún. 10. 15:41
1 2
 1/14 sumergo ***** válasza:

Az 5. hónapban vagyok, már terhesség előtt is szedtem, és NEM folyik a tejem. Az óriásbébit is cáfolnám: lombikos vagyok, napra tudom, mennyi idős a babám, és minimálisan (1-3 nappal) kisebb, mint az átlagos.

Az igaz, hogy 2 hete már csak 2 naponta eszek 1 szemet, mert most már annyi gyümölcs van, hogy szerintem, és orvosom szerint is elég ennyi.

2011. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az én doki semmilyen gyógyszert nem ajánl,ő azt mondja,hogy semmi szükség gyógyszerekre!
2011. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


Nekem sincs problémám az Elevittel, ami pedig tuti, hogy a 12. hét előtt nem hagynám abba.

2011. jún. 10. 15:49
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy baromság! Az orvosodnak ilyet nem is lehetne mondania! Miért,ő valamelyik vitamint esetleg támogatja??? Én 38+2 hetes vagyok,kezdettől szedem az Elevitet, naponta,és a szoptatás elején is szedni fogom. Nem a magzatvédő vitamin befolyásolja a baba súlyát! Olyat szedj,ami neked tetszik! Nekem semmilyen korai tejtermelődésem nem volt, sőt még most sincs előtejem! Aki tartalmasan és egészségesen táplálkozik,nem is kell semmilyen vitamin, régen se szedtek a szüleink! De olvass utána,sok féle van, válassz egy másikat,nehogy a dokid ezért megharagudjon,h nem hallgatsz rá,vagy nem bízol benne! De vicc ez a téma már nagyon!
2011. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2.!


Nekem azért ajánlotta az első dokim az Elevitet, mert ugyebár télen a legtöbb embernek vitaminhiánya van, és hiába volt már azóta tavasz, a szervezet két szem cseresznyétől még nem töltődik fel vitaminnal :)

2011. jún. 10. 15:51
 6/14 A kérdező kommentje:

15:51! Köszönöm a válaszod!


Egyetértek veled! Ami tuti, mint ahogy azt már írtam is, teljesen elégedett vagyok az Elevittel. Szerintem szedni fogom a 12.hét után is végig (én is úgy terveztem, hogy a szoptatás alatt is), az orvosnak meg csak akkor mondom meg, ha nagyon muszály. Nem hiszem, hogy minden alkalommal rá fog kérdezni.

2011. jún. 10. 15:53
 7/14 anonim ***** válasza:

Az orvosom tanácsára hagytam abba az Elevitet. A próbálkozási időszakban voltam nála, és mondta, hogy teljesen felesleges pénz kidobás. Szedjek helyette Centrumot, abban benne van minden, ami kell. Az első trimeszterben terhes vitamint szedtem, utána megint a Centrumot. És teljesen egészséges kisbabám született. :)

Ja, és a dokim arra a kérdésre, hogy nagyobb babák születnek-e az Elevittől (mert a védőnőm szerint igen), azt válaszolta: "Egy nagy lóf@szt!" :D Amúgy sosem hallottam káromkodni, így ez vicces volt tőle. :D

2011. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én utolsó vagyok. Azért eszem,mert sajnos max. 4féle zöldség és gyümölcs van a repertoáromban,egyszerűen nem szeretem őket! Nem szednék semmi vitamint,ha tudnám,h eleget viszek be. Egyébként a barátnőm most szült 4 kg-os babát és végig a Femibiont szedte!
2011. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:D Hát ez aranyos volt! :D
2011. jún. 10. 15:54
 10/14 anonim ***** válasza:
Mármint 15:51 és 15:53 ugyanaz! :) És tényleg nem kell ebből ügyet csinálni! :)
2011. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!