Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy fél csepp sperma is elég...

Egy fél csepp sperma is elég a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
Barátnőmet nem tudtam lebeszélni a gyerekmániájáról és a tervéről. Babát akar, de a párja nem. Ezért mikor a pasi elment a mellére, rohant a fürdőbe, és egy negyed cseppnyit sikerült levakarnia magáról amit fecskendővel "betett" magának. Terhes lehet?
2011. jún. 14. 15:45
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Én azzal próbáltam érvelni, hogy egy családhoz nem elég ő egyedül és egy kisgyerek, hanem apa is kell, de azt hajtogatja, hogy az majd oldódik idővel. A Párjának nem merek szólni, én nem vagyok olyan viszonyban vele, de akkor csak a jóisten segíthet...:S
2011. jún. 14. 15:55
 12/25 anonim ***** válasza:
81%
Hát igen, a nők két dologért képesek mindenre: hogy teherbe essenek és hogy ne essenek teherbe. Az első voltam.
2011. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet terhes! Miért halnának el a spermiumok, ha levegővel érintkeznek? Gondoljatok csak az inszeminációra, ahol Apa magának intézi a dolgot egy pohárba, kiadja, megvizsgálják és azt a spermiumot néhány óra múlva befecskendezik a méhbe! Nekem volt benne részem sajnos... Bár a végén spontán jött össze a baba:o)
2011. jún. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
És a dolog szépsége, hogy szabályos ciklusai vannak és a 13. napon volt ez; félek, hogy elveszítem a barátnőmet :( és attól is, hogy nem tudna boldogulni.
2011. jún. 14. 15:57
 15/25 anonim ***** válasza:

ne viccelj már aki azt mondta h levegővel érintkezik akkor el hal a sperma, de hogy hal el, kicsit gondolkozz már a sperma bankba mikor leadják akkor szerinted kiszívják a farokbók.

Vagy ha ennyire nem tudod akkor mikroszkóp alatt nézd meg hogy nagyon is vigyorognak és fickándoznak.

2011. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Egy ismerős is próbálkozott ezzel többször is! Soha nem lett terhes. Amikor az új pasijával élesben nyomták végre, elsőre az lett. Szóval nagyon minimális esély van,hogy így terhes lesz!
2011. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Először is, a barátnőd nem komplett. Egy ilyen húzással nem csak a jelenlegi párját, hanem a talán leendő gyerekét is a szakadékba sodorhatja. Szerintem ha ez kiderül akkor a párja az minimum leordibálja a fejét de az is lehet hogy otthagyja. Az apuka rosszul jár mert gyerektartást kell fizetnie, az anyuka rosszul jár mert ha így gondolkodik akkor SZERINTEM alkalmatlan anyának, a gyerek rosszul jár, mert ugye elég sz*r csonka családban felnőni, főleg ha még balhéznak is a szülők. Ezzel lehet hogy a saját és még két ember életét cseszi el.


Elég nagy esély van rá hogy teherbe esett. Egy fél cseppben is elég sok vidám fickó úszkál.

2011. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
:S az a baj, hogy most már nem tudok mit tenni; remélem akkor hogy nem sikerült. mindenképp megírom. most pedig lemegyek rágyújtok, mert remegek
2011. jún. 14. 16:08
 19/25 anonim ***** válasza:
52%

hm..

nem tudom miért vagy ennyire ideges barátnőd miatt.

végül is nem te leszel terhes hanem ő.


hacsak.. !!!


a barátnő és te nem egy és ugyanaz a személy.. HOPPÁ

2011. jún. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
21%
barátnő=kérdező
2011. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!