Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy fél csepp sperma is elég...

Egy fél csepp sperma is elég a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
Barátnőmet nem tudtam lebeszélni a gyerekmániájáról és a tervéről. Babát akar, de a párja nem. Ezért mikor a pasi elment a mellére, rohant a fürdőbe, és egy negyed cseppnyit sikerült levakarnia magáról amit fecskendővel "betett" magának. Terhes lehet?
2011. jún. 14. 15:45
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Jó reggelt, köszi mindenkinek a válaszokat. Azt azért még hozzátenném, hogy azért ennyire fontos a barátnőm, mert a BARÁTNŐM! A legjobb. 12 éve ismerjük egymást, mindent megbeszélünk, ezért mesélte el nekem ezt is. Én pedig azért aggódom érte ennyire, mert féltem a kapcsolatunkat; együtt járunk bulizni, nyaralni. Mintha testvérek lennénk, de amióta megismerte a barátját, megváltozott és jött a gyerekmániája. Talán önös dolog félteni a mi kapcsolatunkat, de azt hiszem az ő érdeke is lenne, hogy ne csináljon hülyeséget. És tudom ez az ő élete, mégis így érzek.
2011. jún. 15. 08:21
 22/25 anonim ***** válasza:
a barátja helyében a meleg szart is kiverném a csajból
2011. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
:)) nem sikerült
2011. jún. 30. 09:07
 24/25 anonim ***** válasza:
Na jó most nem kéne itt ilyen drasztikusan felálni! Még jó hogy nem te vagy a barátja!! Jah és Te aztán igazi csáko lehetsz ha ismeretlenűl ilyet irsz egy nőnek te bakker!!( Ha te ilyen nő verő vagy) Velem kellene össze futnod egy életre lemondanál még gondolatba is az ilyen dolgaidrol az tuti!,hogy a fogorvosodnak sok meloja lenne veled!! Na és most gözerővel kezdj irni TE SZADKO!:) Az ilyen formák fű alatt közlekednek mint te az utcán! Csak itt vagánykodnak nőkkel szemben! Adnék én neked!
2012. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A másik dolog, hogy az aki ilyen hülyeségeket ir ki elöbb nézze meg mikroszkoppal vagy nagyon sok weboldalon megtalálható a spermium élettartama! A gyengébbek kedvéért!

Élettartama a környezeti tényezőktől és a hőmérséklettől függ: 37°C-on 15-18 óra, 20°C-on 40-72 óra, a hüvelyben 2 óra (savanyú környezet), a méhben 25 óra, a petevezetékben 48 óra. Remélem felfog!!:)

2012. aug. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!