Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. 10 honapja szeretnénk...

Kb. 10 honapja szeretnénk babát, fél éve már biztos, hogy minden nap legalább 2 órát, hacsak nem többet itt olvasgatom a kérdéseket. Baj hogy minden időmet ezen az oldalon töltöm? Nem görcsös már?

Figyelt kérdés
Ez már görcsös nem?A fejembe is szinte mindíg a baba jár.Mivel foglaljam le magam?Tök jo ez az oldal,sok mindent innen tudtam meg!
2009. márc. 25. 14:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én probálkozás elött nem foglalkoztam vele,na de aztán amikor már fél év múlva sem jött össze,na onnantól kezdtem görcsölni.Neked azt kívánom hogy minél előbb ess teherbe mert ez a várakozás meg ez a nem tudás ez nagyon rossz:(((((((((( Köszi a választ!
2009. márc. 25. 14:55
 12/18 A kérdező kommentje:
A sorstársnak: Sajnálom nagyon hogy kell a műtét,és sok sikert kivánok a babához.A 3 év az már télleg sok,hát akkor én még nem szólhatok semmit.És hogyhogy 3 év után derült ki?Milyen vizsgálatokat csináltak mielött erre rájöttek?3 év kellett hozzá még kiderült?Bocs a sok kérdésért.Nekem remélem nem lesz komolyabb bajom...!Hormonvizsgálatra azért megyek mert már lassan 1 éve probálkozunk és elküldött a 21-edik napomon.
2009. márc. 25. 15:00
 13/18 A kérdező kommentje:
Az is igaz amit irtál hogy hiába lettél volna nyugodt ha el van záródva a petevezetőd...De télleg sokaknál meg pszihés.
2009. márc. 25. 15:02
 14/18 anonim ***** válasza:

Minden féle vizsgálat volt mire kiderült a hsg vizsgálaton derült ki addigra volt már hormon 2x spermavizs 3x endokrin vizsgálat , gyogyók szedése fél évig , összeférhetetlenségi teszt , ciklus monitorozás , szuri hegyek , és mire mindennel végigértünk akkor már eltelt 2,5 év akkor jött a hsg amin kideült hogy baj vana pvezetőkkel és kell a műtét , mert hőmérőzők is de azt mondták az 100% ilyen görbével babásnak kéne lennem , hosszú és lassú folyamat de megéri ami a végeredmény lesz csak azt sajnálom hogy nem a hsg vizsgálattal kezdtük mert akkor már lehetne babóm , de türelmes leszek/vagyok , mert ugy fogom fel mindennke eljön a maga ideje , remélem te nem jutsz el idáig és minél elöbb lesz pici babód , jah és az hozzátartozik hogy túlsúlyos voltam és még vagyok is de már 10kg könnyebb és mindjárt minden eredményem még jobb lett ezért merem reméleni hogy segít a műtét.

Bocsi hogy hosszura nyúlt.

2009. márc. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is sok időt töltök ezen az oldalon, mintha szenvedélyemmé vált volna. :) Tegnap este 4,5 órát ülten a gép előtt! Egyrész kíváncsi az ember, másrészt segíteni szeretnénk, ha tudunk. Sok szerencsét neketek!
2009. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok, pont ma gondolkoztam ezen, hogy mennyire gaz, ha minden nap benezek ide. total fuggoseg. de tenyleg sok mindent meg lehet tudni, szerintem hasznos, es jo erzes, hogy mi nok mennyire hasonloan mukodunk. sok sikert mindenkinek, rengeteg kisbabat kivanok.
2009. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Aranyosak vagytok.Jo látni hogy nem én vagyok csak függő:) A sorstársnak: Sajnálom hogy ennyi vizsgálat kellett.Én ma voltam hormonvizsgálaton,majd 3 hét múlva kiderül.Ha értesz a görbékhez akkor megnéznéd az enyémet?Ebbe a honapba sajnos nem tudtunk együttlenni,szerinted volt egyáltalán pé-m?Irj le róla mindent öszintén létszi.Köszi. [link]
2009. márc. 26. 09:48
 18/18 A kérdező kommentje:
Ha tud más is akkor örülnék a véleménynek! Nagyon köszönöm!
2009. márc. 26. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!