Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki mától/holnaptól...

Van olyan, aki mától/holnaptól a természetre bízza a baba jövetelét?

Figyelt kérdés
Semmi hőmérő, semmi ovuteszt, semmi tea. CSak úgy természetes úton.
2009. márc. 26. 12:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én. :-) bár már van egy kislányom:-)
2009. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, mi! 2 fiú után szeretnénk kislányt. Múlt hónapban próbáltuk kiszámolni a peteérést és úgy ügyködni, de nem jött össze. Most nem számolgatunk. A két fiú is igy jött össze, számolgatás nélkül, elsőre. Legfeljebb 3 fiunk lesz... :)
2009. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Én 2 vetélés után ma úgy döntöttem, hogy nem számolgatok és teázgatok tovább. :(

Kicsit el vagyok most kenődve, de az élet csak megadja, amire vágyunk. :)

2009. márc. 26. 12:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Olyan van, akinek még nincs babája és a természetre bizza? Bocsi a kérdés beszúrásáért.:)
2009. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nekem még nincsen, ezért is kérdeztem.

Nagyon elkenődtem, hogy nem akar összejönni, így ma úgy döntöttem, holnaptól "leállok" a mérésel és minden más praktikával.

2009. márc. 26. 12:53
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét gyerekem méregetés, meg egyéb badarságok nélkül jött össze, elsőre. Én nem értek egyet ezekkel a módszerekkel, mert csak extra stresszt okoznak, és szerintem ezzel hátráltatják is a fogantatást.
2009. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen. Én is beállok a sorba. Eleinte ugyanígy dolgoztunk a babán, aztán amikor hosszú idő eltelte után nem lett semmi, hőmérőzni kezdtem, meg teákat inni, aztán (szerencsére) elkezdett folyni a tejem, akkor orvosjárás, most szedem a BRomokriptint, addig, amíg terhes leszek. Úgyhogy most nem hőmérőzök, nem ovutesztezek, nem teázom - egyszerűen várom a csodát. Remélem, mihamarabb bekövetkezik.
2009. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A természetre bíztam én is.Ebből a kapcsolatomból még nem született baba,de az első férjemtől van 2.

Ha itt görcsölsz a gép elött jeleket,tüneteket keresve akkor egyenes úton vagy a sikertelenséghez.A stressz nagyon rossz hatással van a hormonokra.és az üldögélés is.

Ennek tudatában én is igyekszem kevessebbet itt görcsölni ,mert úgyis a te eseted az egyedi.

2009. márc. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sok olyan történetet ismerek, ahol átmennek az elején a természetes úton, majd pár hónap a sikertelenség miatt, jönnek a praktikák, teát, kezelések. Mikor a sikertelenségtől belefáradnak ezekben és abbahagyják, akkor meg összejön elsőre a baba, mindenféle segítség nélkül! :)
2009. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mi is a természetre bizzuk!van mögöttün már párhónapi sikirtelen próbálkozás!bár már egy hete késik,de a nemvárt után kát nappal a regeli tesztem negativ,már nemerek tesztelni többet féllek a csalódástól!az orvoshoz csak jövö héten keptam termint!de bizakodunk a párommal,a kisfiam elsöre összejött most három éves,ezlenne a második baba.te se add fel a remény hal meg utóra!drukkolok hogy neked is sikerüljön!
2009. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!