Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki mától/holnaptól...

Van olyan, aki mától/holnaptól a természetre bízza a baba jövetelét?

Figyelt kérdés
Semmi hőmérő, semmi ovuteszt, semmi tea. CSak úgy természetes úton.
2009. márc. 26. 12:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást, nem adom fel, de a természetre bízom. Már kell is egy kis nyugi. :)
2009. márc. 26. 14:15
 12/14 anonim ***** válasza:

Ok!Ez mind szép és jó, de hogy bírjátok ki??

Legalább a kb. középidőt azért ti is figyelitek nem?

Szeretnék én is leszokni minden praktikáról, és türelmesen kivárni amit a sors hoz!De türelmetlen vagyok!!!!:)

2009. márc. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
14:17 - amikor már úgyis mindegy, akkor nem kell az ember figyelje magat. Én sem hittem volna, de ha túljutsz egy ponton, akkor már könnyű lesz. Most pl. tudomásul vettem az ovulációmat (?), már ha volt, és kész. Várom két hét múlva a mikulást :-( és he egyszer nem jön meg, akkor annál nagyonn lesz a meglepetés. Nálam nem jött be semmi, sem hőmérő, sem tea. A baj megvan, kezeljük - ennél többet nem tehetek. Várok.
2009. márc. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én igyekszem teljesen lefoglalni magam, nagyokat sétálni, most hogy jön a jó idő és továbbra is imádni a férjem. Ha ez nem segít, akkor semmi. :)
2009. márc. 26. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!