Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem beképzelem, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem beképzelem, hogy a párom nem szeret?

Figyelt kérdés

Nagyon sok gondunk van mostanában és mostanában én is egy buta tyúkra hasonlítottam.Sok problémám volt a családommal és állandóan panaszkodtam,hol a családomra,hol pedig a kilátástalan munkakeresésemre, holott tudom, hogy neki is irtó nagy gondjai vannak.Hétfőn nem találkoztunk, kedden átjött és elmondta, hogy nagyon ki van és hogy most csak bújni szeretne,érezni, hogy itt vagyok neki.Tegnap is feljött hozzám egy 1,5 órára. Most lehet hogy butaság amit mondok, de 3 napja nem voltunk együtt és erre alapozom, hogy nem szeret! Butaság ilyenre alapozni, de még ilyen nem volt!

Viszont ha nem szeretne akkor nem csinálná kézzel-lábbal, hogy összeszedje a lakbéremet, mert gondjaim támadtak. Továbbá nem hozna nekem különböző dolgokat és még 1,5 órára se jött volna.

Tényleg sok volt a panaszkodásom a közel múltban.

Az én véleményem, hogy beképzelem, hogy nem szeret és csak magamat hergelem. Mert ha nem szeretne, nem is jönne és nem segíteni nekem.

Én így gondolom.

Továbbá szerintem jobb lenne, hogy most rá koncentrálnák és arra, hogy lelkiekben segítsem és helyre jöjjön.

Ó még annyit, hogy másik lány tuti nincs a képbe, mert ezt már bebizonyította, hogy nem kell neki más.Ti mit gondoltok erről a helyzetről??


2009. márc. 19. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval most azt kérdezed, hogy TE szerinted, TE beképzeled-e mindezt? Ez most egy normális kérdés szerinted? :-)


Anyagi gondjaitok vannak, feszült időszak, ebben a helyzetben ha hanyagol, az sehol nem jelenti, hogy kevésbé szeretne téged, ez egyértelmű.


Tudom nyersnek fog hangzani, de te most nem is igazán egy kérdés válaszát várod, hanem pátyolgató vigasztalást tőlünk, 8 ember 8 féle bíztatását.


Ha ennyit panaszkodsz és kötözködsz az utóbbi időben, a helyedben inkább arra vigyáznék, hogy Ő ne bizonytalanodjon el azon, vajon te szereted-e őt.

Nem irigylem.

2009. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem semmi okod nincs rá, hogy beképzeld.Ahogy leírtad mostanában tényleg kicsit hisztis lehettél, ami lehet hogy kicsit zavarta.Szerintem hívd el magadhoz, és kényeztesd kicsit!Csinálj jó meleg fürdőt, főzz valami finomat, aztán..:) Éreztesd vele,hogy mennyire szereted!

Csinálj valami romantikusat!

SOk szerencsét!

2009. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tudod én is voltam hasonló helyzetben. Néha rámjött a "nem szeretsz" érzés, de mára már rájöttem, hogy ez butaság, hiszen a csillagokat is lehozza nekem az égből.

Az, hogy nem voltatok együtt 3 napja, az ég világon semmit nem jelent. A legtöbb férfinek ha problémája akad, nem koncentrál annyira a szexre, mint inkább a problémák megoldására. Az én párom esetében például, ha jön egy nem várt nagyobb összegű csekk, vagy éppen éjszaka kell mennie dolgozni és fáradt, akkor van, hogy arra összpontosít, és nem közeledik annyira felém szexuális téren. De ez természetes, és ilyenkor a hisztimből is visszafogok jócskán. Támogatnod kell, hiszen azért küzd, hogy neked segítsen. Legyél mellette, ne hányd a szemére, hogy 3 napja nem feküdtetek le, próbáld meg az ő szemével nézni a dolgokat. Látod, felmegy a kis idejében is, azért, hogy veled legyen. Olyankor bújjál hozzá, és éreztesd vele, hogy számíthad rád.

Jelenleg sajnos nekem sincsen munkám, a párom támogat, ő dolgozik, és én hálás vagyok ezért neki. És ha néha kimarad pár nap szex nélkül, nem bántom érte, hiszen minden nappal bebizonyítja, hogy én vagyok az egyetlen csillaga. Szeresd őt, és legyél megértő!


Minden szépet!


Tímea

2009. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem pátyolgatásra várok, csak leírtam egy kérdést és leírtam, hogy én, hogy látom.


Kedves Timi!


Azt hiszem igazán ráéreztél, hogy mi is a gondom.Köszönöm a válaszod és én is így gondolom, ahogy leírtad! Megpróbálom a buta gondolataimat kiverni a fejemből, mert csak magamat hergelem.

2009. márc. 19. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont ebben a helyzetben vagyunk, csak fordítva, a párom az aki munkát keres és gyakorlatilag az én fizumból élünk, ráadásul az albérletünk, így hogy kettőnkét fizetem, pokoli drága és ez a szitu már pár hónapja és engem is nagyon megvisel idegileg hogy gyakorlatilag az én fizumtól függünk, hogy kifizetjük-e a lakást, lesz-e kaja, stb. Én is rengetegszer volt hogy kiborultam, mert ugy éreztem én nem tom letenni ezt a terhet, ő meg egész ráérősen elvan a keresgéléssel, hisz biztonságba érezheti magát mert én ugyis eltartom. Emiatt sokat veszekedtünk, volt hogy meg is bántottam szegényt, pedig ő is igyekszik tényleg, meg öt is zavarja nagyon a helyzet, de néha kibukik az ember. És nekünk is volt mikor kimaradt pár nap sex nélkül, pedig korábban minden nap együtt voltunk, de én tudom hogy az idegeskedés miatt van. Mert nagyon nagyon szeretjük egymást és ezt tudja is mindegyikünk, csak mikor sok a stressz, akkor az ember szemében valahogy ez háttérbe szorul és a sok probléma közt nem a sex lesz az első gondolata. Írtad te is hogy mondta a párod hogy kivan nagyon, és csak bujizni szeretne. Ez az egyetlen oka hogy most kevesebbet vagytok együtt. Meglátod, rendeződnek a dolgok, végre nyugisabb leszel te is, ő is és minden visszatér a régibe és akkor majd te is belátod hogy butaság volt azon aggódnod hogy szeret-e :)
2009. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!