Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Donalgin és babavárás? (...

Donalgin és babavárás? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kisbabát szeretnénk párommal és hát most tényleg lehető legtöbbet szeretkezünk meg peteérés környékén is! De kaptam egy elég szép foggyulladást ahogy nő a böclcsességfogam és kaptam DONALGIN nevezetű fájdalomcsillapítót de erre az van írva hogy terhesség és szoptatás alatt nem szedhető! Haközben terhes leszek akkor mivan?
2010. febr. 10. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
az elég erős fájdalom csillapító,sztem hagyd abba.nálam az első babó azért ment el mert gyógyszert szedtem és nem tudtam hogy terhes vagyok.
2010. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A természet ezt úgy találta ki, hogy amíg nem tudod, hogy terhes vagy, addig nincs kapcsolat a baba és közted így sem véletlenül sem tudatosan nem lehet ártani a babának.
2010. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
még nem biztos hogy terhes vagyok csak kezdek aggódni meg párom is bele ültette bogarat fülembe hogy most akk gyógyszer maitt nem is lesz meg nem tudom
2010. febr. 10. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!