Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnam ravenni a...

Hogyan tudnam ravenni a páromat, hogy elmenjen sperma vizsgalatra?

Figyelt kérdés
a gond: Mar lassan 1éve,hogy probaluk babát összehozni.Mivel már nagyon szeretnek anya lenni,öszinte leszek,amikor nem sikerült es megjött a mensim mindig görcsöltem es stresszes voltam!Sokan mondtak mar hogy ez nem jo es erröl a wboldalrol is mar sokat megtudtam,es kb.masfel hete komolyabban elkeztem foglalkozni baba ügyben,ezert elhataroztam,hogy mindennap,vagy legalabb minden masnap akciozunk majd.Az utolso mensim ota ez igy is van,aminek az elsö napja marc.17-én volt.A mensi 2.napjan voltunk együtt elösször.Kiszamoltam a pé-met is ami nagyjabol a14. es 16.napra teszem,mert 28 es 30 nap között szokott megjönni,hol kisseb,hol nagyobb fajdalommal.SzovalHogy a lenyegre terjek,hamarosan elmegyek a dokimhoz is,akitöl reszketes kivizsgalast fogok kerni ez ügyben mert mar aggaszt nem e velem van e baj.Mondtam a paromnak is hogy ö is elmehetne,vagy menjünk együtt,de ö ettöl nagyon visszahuzakodik es azt mondja hogy ö egészségesnek erzi magát,ami nagyon feltud dühíteni :(.Megmondtam neki,hogy ha nekem az eredmenyeim jok lesznek,es par honap probalkozas utan se sikerül a baba,akkor rajta a sor!Megint csak eltasított,de ennek ellenere mikor megkerdezem töle,hogy tenyleg akar e babát,mindig a valasz igen,akar,akkor nemértem miert fel öle annyira???
2009. márc. 27. 22:51
 1/5 A kérdező kommentje:
nem reszketes, részletes :D
2009. márc. 27. 22:54
 2/5 A kérdező kommentje:
:(((
2009. márc. 27. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha a párod ennyire húzódozik akkor csinálj meg előbb Te minden viszgálatot és ha kiderül, hogy veled minden rendben akkor fogd szépen fülön és vidd el. Mások is átestek már ilyen vizsgálatokon és nem haltak bele. Értesd meg vele, hogy két ember kell ehez is és ha veled minden ok, akkor Te nem végezheted el az ő tesztjeit. Nálunk a családban is volt rá példa, hogy makk egészségesnek érezte magát valaki, csak épp steril volt születésétől fogva.
2009. márc. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Ez nagyon éretlen és gyerekes viselkedés amit a párod tanúsít.Felnőtt ember nem gondolkozhat így.Tőled azért elvárja,hogy elmenj a nőgyógyászhoz,és benned kotorásszon?Mert így van,nekem is 3 gyerekem van,hát nekünk sem minden kellemes ami ezzel jár.Ebbe nem gondol bele?Ha szükséges bizony neki is ki kell vizsgáltatnia magát,sőt ha találnak valamit esetleg még kezelni is fogják.Ez van.Aki gyereket családot akar az mindent megtesz ezért.Mondjuk az érdekes,hogy mi nők több áldozatra vagyunk hajlandóak mint a férfiak.

Sok sikert szerencsét nektek.

2009. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
Én csak annyit fűznék hozzá, h próbáld megnyugtatni, nem harapnak az andrológus bácsik :-) Mi itthonról vittük a mintát steril dobozkában, ott már csak megszurták, mert vérvételből nézik a hormonokat is és ennyi! A doki bent sem volt, az asszisztens adta ki a leletet, ami teljesen normális képet mutatott. Manuális vizsgálat nem is volt neki! Szóval nyugi! :-)
2009. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!