Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs peteérésem (orvos is...

Ha nincs peteérésem (orvos is alátámasztotta), de nem szedek rá semmilyen gyógyszert hogy legyen, akkor milyen valószínűséggel fog magától "helyreállni" és mikor?

Figyelt kérdés
10 hónapja abbahagytam a fogamzásgátlót, Diane35-öt szedtem, amiről utóbb megtudtam, hogy nagyon erős, és miután abbahagyja az ember, nagyobb galibákat okozhat, mint egy gyengébb fogamzásgátló. Az első fél évben a menstruációm hol volt hol nem, el is mentem nőgyógyászhoz, aki vérvétellel megállapította, hogy valószínűleg nincs is peteérésem. Nem kértem semmilyen gyógyszert hogy írjon, mert a párommal úgy voltunk, ha jönni akar a baba, majd jön magától, nem sürgetjük. Az utóbbi hónapokban a menstruációm úgy ahogy beállt, de azóta sem lettem terhes. Mennyi a valószínűsége, hogy magától helyreáll a peteérésem, és ez kb. mettől meddig tarthat? Úgyértem még évekig lehetek akár így úgymond "átmeneti meddő"? Mik a tapasztalataitok?
2009. márc. 30. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a Diane35 nem erős. Sőt annak idején, amikor szedtem (kb. 10éve), azt mondták, hogy ezt írják minden tini lánynak is, mert ez a leggyengébb. Ahhoz,hogy megtudd,van-e peteérésed, érdemes lenne minden nap hőmérőzni, és görbét vezetni. És ha az sem segít, akkor ki kell vizsgáltatni magad újból.
2009. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


Valami nem stimmel. A diane 35 szerintem is az egyik leggyengébb fogamzásgátló. Nekem annak idején nem is emiatt irta fel az orvos , hanem az erős pattanásokra. A "mellékhatása" az úgymond, hogy fogitabi is. A petérés hiánya szerintem nem ettől van. Ez komolyabb gond. Ha nem áll be magától a ciklusod , a helyedben én gyógyszerekkel is , de rendbetetetném valahogy.Az baj , hogy peteérés nélkül nincs baba.....


Sok sikert! :)

2009. márc. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia


Én 10 évig szedtem fogi gátlót.Egy éve hagytam abba.Tri-regolt szedtem, ami ugye nem mai gyerek.Kb fél éve próba de még semmi.Voltam dokinál mert borzasztó volt a menszim gyógyszer előtt és után is.32-46 napra jött meg.Azt mondta valószínű nincsen pé-m.Azt mondta szedjek Clostilbegitet, meg hőmérőzzek.Egy havi hőmérőzési adatom van ami pé-mutat.:))A ciklusom most 31 nap volt.A baba viszont nem sikerült ebben a hónapban.De bizakodom,hogy sikerülni fog hamarosan.

Én megpróbálnám vagy doki által felírt gyógyszert vagy valamilyen homeopátiás készítményt ha nem akarsz gyógyszert szedni.De mindenképp fordulj orvoshoz az a legbiztosabb!

2009. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!