Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak, hogy megjöjjön...

Mit csináljak, hogy megjöjjön végre a mensim a vetélés után? Vagy normális, hogy ennyit késik?

Figyelt kérdés
Február elején volt missed ab műtétem, majd rá 31 napra megjött az eéső, de nagyon-nagyon gyenge volt. Azóta már a másodiknak is meg kellett volna jönnie, de ennek semmi jele. Félek, hogy nem áll vissza a normális ciklusom, pedig mostmár szeretnénk újra próbálkozni.
2009. ápr. 1. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog jönni! Nekem 7 hét és 4 nap után jött meg az első, középidős vetélés után. Akkor is gyógyszeres segítséggel. Utána beállt, igaz nekem sem a régi 28 napos ciklusom tért vissza, hanem 30-31 napra jön meg. Türelem. Én palástfű és cickafark teát ittam. Ha nagyon idegesít, menj vissza a dokihoz lehet hogy kapsz gyógyszert.
2009. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még nem késés.

Febr eleje, aztán márc elején gondolom megvolt és akkor most ápr eleje lesz. Nem?

2009. ápr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!