Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz-e, hogy ha 5 évig szedtem...

Igaz-e, hogy ha 5 évig szedtem Diane-t, akkor már az első menstruáció után összejöhet a baba?

Figyelt kérdés

,hogy ha 5 évig szedtem Diane-t (ami köztudottan nem fogamzásgátló,hanem bőrgyógyszer,csak szinte mindenkinek ezt írják fel akinek van 3 pattanás az arcodon)ugyan már az első menstruáció után összejöhet a baba?

Azt gondolnám, ha ennyi ideig szedtem csak kell egy kis idő amíg kiürül a szervezetből,magához tér a méhem, rendeződik úgy a szervezetem,hogy fogadni tudjon egy beágyazódást.


2007. júl. 6. 07:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igazából bármikor összejöhet a baba, csak az az egy hónap pont az az időszak, ahol nagyobb az esélyed iker babákra, tehát, ha nem akarsz ikreket.... Utána pedig teherbe eshetsz, csak vigyáznod kell. Ezalatt azt értem élj egészségesen. NO cigi, No alkohol. Nekem az orvos, rengeteg gyümölcsöt, zöldséget, illetve vörös húst javasolt, de ha nem tartózkodsz a tablettától, akkor ajánlom az Elevitet, még a baba előtt kezd el szedni, ebbe minden vitamin, ami kell benne va. Sok sikert!
2007. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2007. júl. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!