Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes akkor is ha...

Lehetek terhes akkor is ha nem undorodom a kávétól?

Figyelt kérdés
Tegnap reggelre nem vártam és nem is jött meg, viszont a tegnap reggeli tesztem negatív lett. Tüneteim vannak: az egyik legerősebb, hogy ülve képes vagyok elszédülni, volt, hogy majdnem el is ájultam. A mellem is feszül, de nem egyfolytában. A fejem iszonyatosan fáj és tegnap egy kicsit égett a gyomrom. Viszont a tejeskávét meg tudom inni. Arra lennék kíváncsi, hogy attól lehetek-e babás, hogy nem undorodom a kávétól? Kedd vagy szerda reggel csinálok új tesztet.
2011. júl. 18. 08:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Erre kíváncsi vagyok én is :D Elvileg holnap lenne esedékes a mensi, iszonyatosan szédelgek (múlt héten annyira szédültem, h beestem két szék közé), de a kávétól én sem undorodom, viszont embertelen hányingerem van. De tesztelni még nem mertem :)
2011. júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a kávénak ahhoz, hogy terhes vagy-e vagy sem. Nem terhességi tünet, ha valaki undorodik. Én az elsőnél8 undorodtam, a másodiknál nem, ugyanúgy ittam tovább.
2011. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jajj ezt nagyon jó hallani, és a tüneteim szerinted biztatóak? Első válaszoló nagyon drukkolo, hogy babás legyél:)
2011. júl. 18. 08:49
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
akkor vagy terhes, ha pozitív a teszted, a kávénak semmi köze hozzá
2011. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Sajnos a tesztem negatív lett, de reménykedem, hogy csak azért mert még nem termelődött elég hcg
2011. júl. 18. 08:50
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

lehet,hogy tényleg korán teszteltél még és holnap v.holnaputánra majd kimutatja a teszt! nekem is az első jel a szédülés volt!

és a mellfeszülés se mindig és mindenkinél van. ugyhogy ebből még bármi lehet..

2011. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Anno ugyanezt kérdeztem!:) Sem a kávétól, sem a cigitől (akkor még cigiztem) nem voltam rosszul.

Terhes voltam! A teszt még lehet pozi! Viszont most a melegek miatt elég sok kismama "produkál" tüneteket, szóval én arra nem alapoznék!


17 hkm

2011. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
én 3 hónapos terhes voltam, amikor megundorodtam a kávétól. Ez nem mérvadó. Tesztelj reggel hátha addigra pozitívvá változik a teszt. :)
2011. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket. Nem merünk még nagyon reménykedni, de elég gyanús, hogy még mindig nem jött meg, persze egyfolytában azt érzem, hogy mindjárt megjön.

A derekam majd leszakad.

2011. júl. 18. 10:39
 10/20 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy rengeteg kismama produkál tüneteket?
2011. júl. 18. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!