Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves 30-on felüliek, ti is...

Kedves 30-on felüliek, ti is úgy érzitek, hogy most már szorít az idő? Hány év a határ amíg belefér még az anyaság?

Figyelt kérdés
De a baba még se jön...még...mit éreztek hogy vagytok vele?
2009. ápr. 4. 09:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 35 múltam, most volt sajnos egy missed ab.-om, tehát tolódik a babavárás. Már csak 36 évesen szülhetném meg az első babámat. A doki viccesen azt mondta, hogy nem vagyok még abszolút elkésve, van egy paciense, aki 50 évesen fog szülni mostanában. Na nem kell addig várni, nem erre biztat, de ezt a 3-6 hónap pihit türelemmel várjam ki. :)

Én csak azt bánom, hogy 1 baba ha lesz is, testvérre már nem biztos, hogy lesz időm. Én most találtam meg azt a férfit, akivel leélném az életem és most olyan az egzisztenciám, hogy felmerült a gyerekvállalás kérdése.

2009. ápr. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy mikor jön a baba, a lényeg, hogy szerető családba jöjjön és az is maradjon. Én 29 évesen szültem az elsőt, most tervezzük a tesót 31 leszek.
2009. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
31 es fel eves vagyok, a parom 33. elso babankat tervezzuk 6 honapja, de nem jon! igen, en ugy erzem, hogy keso es jobb lett volna korabban belevagni, nagyon elszaladt igy az ido es remelem minel elobb sikerulni fog...
2009. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szivem szerint huszonévesen szültem volna, de a sors úgy hozta, hogy 30 évesen mentem férjhez. Volt 5 terhességem, de sajnos mind elhalt a 9. hét előtt. Most töltöttem a 37 életévemet. A férjemet is az édesanyja 38 évesen szülte. Szóval mi még nem adtuk fel. Két babát is szeretnék, jöhetnének akár egyszerre is.
2009. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszadónak! Egyszerre 2 baba? Nem akart sikerülni a baba, első Clostilbegyt (peteérést serkentő gyógyszer) hónapban ikreim fogantak.
2009. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ,mindenki válasza hasznos számomra.

34 éves leszek ősszel és most tervezem 2.babámat a második férjemtől.A lányom 11éves és ő is nagyon szeretne kistesót.

A baj az ,hogy a lányom a huszas éveimben 3-4 hónap alatt összejött.de most már az 5. hónapja nem lett sikerem.

36 éves korig remélem megérkezik,mert már mindenki nagyon várja.

Igen én sem látszom külsőleg 30-nak sem,vékony is vagyok és vigyáztam is magamra,de belül????Ez majd elválik.Az Édesanyám engem 32 évesen szűlt első gyerekként.

Sok sikert minden leendő anyukának.

2009. ápr. 5. 08:10
 17/22 anonim ***** válasza:

Kedves 30-on felüliek.

Itt a tavasz sok reményt ad és valószínű sok Sikert is hisz a tavasz erről híres nem?

Szerintem akiben működik még az az ösztön hogy VÁGYIK kisbabára az alkalmas is rá.Ez is hormonálisan működik.

Én nagyon erősen érzem a Vágyat h babázzak.

2009. ápr. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az első gyermekem 21 évesen szültem. Most 37 vagyok, "új" férjjel. :) És szeretnénk közös gyerköcőt is. Persze most nem akar összejönni. Én nem gondolkodtam azon, hogy vállaljak-e vagy sem, mert ez belülről jött. Nem érzem magam öregnek hozzá, sőt most érzem igazán, hogy "tökéletes" anya tudnék lenni. :) Mondjuk a lányom már 17 lesz a nyáron, nagyon jól kijövünk egymással. IMÁDOM a lányom!!! De szerintem most más anya lennék, mint 21 évesen. Talán jobban kitudnám élvezni az anyaszerepet, mert 21 évesen még más dolgok is érdekeltek.
2009. ápr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nagyon ajanlom mindenkinek az endokrinologiai vizsgalatot!!!Nekem enyhe pajzsmirigy alulmukodesem van,amirol veletlenul szereztem tudomast es ez eleg ahhoz hogy ne essen valaki teherbe!!!Kezeles utan az tortent hogy,mivel nem szedtem semmifele tablettat epp a fent emlitett gond miatt,es megszakitottan ment a hancur,rogton bejelentkezett a baba!!!22 hetes
2009. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem irni hogy 39 vagyok.
2009. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!