Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feladtam. nekem már nem lehet...

Feladtam. nekem már nem lehet biztos baba. Szedtem Clostit, nem jőtt vele őssze. Második adagot már be sem veszem. Mit csináljak? Miért nem akar ősszejőnni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 1. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
buta,nehogy fel add már!!!!van aki a sokadik adagon,és hónapokon túl van!nem mindenki olyan szerencsés hogy egyből teherbe esik!sajnos én sem:-(de a reményt hogy lehet babád,nem adhatod fel!!!igenis lesz babád,ha nem most azonnal,akkor a közel jövőben!!!gondolkodj pozitívan!!de soha ne add fel!:-)
2008. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kőszi szépen csak már anyira akarjuk.
2008. márc. 1. 15:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Olvasd el a kérdésed alatti kérdésre a válaszomat! Remélem összejönmajd nektek is!!
2008. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi! Kihagytam, hogy kettővel alatta!
2008. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ne aDD fel soha!!Tudom milyen nehéz pont ebben vagyok én is és megmondom öszintén én is igy gondolom sokszor DE én is Buta vagyok.Ő majd akkor jön amikor akar nem akor mikor mi akarjuk!Hagyd hogy Ő döntsön Biizzz magadba!!És Hidd el sikerülni!KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne add fel...még nem próbáltál mindent! Én most homeopátiás szerekkel próbálkozom.Ha más nem a menstruációm regulázta. A baba majd ha rendberakott.

Nézted már ezt az oldalt:www.babatervezok.otthona.net

Itt sok kérdésre választ találhatsz.

Ne add fel, csak lazíts egy picit.

2008. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5 évet vártam a babára!Nem baj,ha feladod!Én is feladtam!És 2 hónap múlva terhes lettem!Mert már nem akörül forgott minden,nem azzal foglalkoztam,hogy terhes legyek!Így sikerült!5 évig akartam,akkor semmi.Feladtam,baba!Add fel a görcsös akarást,és foglalkozz mással!ne számold a ciklust,legyetek együtt,amikor akartok.Hamarosan lesz baba!Sok sikert!
2008. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Egy év sikertelen próbálkozás után én nem adom fel.Eszembe sem jut!Bízd a természetre,úgyis akkor jön a baba amikor jönni akar,és nem akkor amikor te akarod.Görcsöltem hónapokon át,el voltam keseredve mikor megjött,egy csődtömegnek éreztem magam.Most már nem ez köti le minden gondolatomat.Türelmesen várok,és homeos készítményt szedek a havi ciklusom rendszerességére.Kitartást és sok sikert!Ja és ne add fel!
2008. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tényleg ne add fel!

Én már a harmadik clostys hónapon vagyok túl, de nem lettem még terhes.De nem adom fel, mert muszály bízni a sikerben.

Mi már 1,5 éve próbálkozunk.

Nem szabad görcsösen akarni, nálunk is ez a probléma.

De most elkezdtem tanfolyamra járni és a tanulás elvonja a figyelmemet.Sokkal kevesebbet gondolok a babára.

Próbálj Te is valami más elfoglaltságot találni, hidd el tényleg segíteni fog.

Ti mióta próbálkoztok?

2008. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
MI is másfél évet próbálkoztunk, és pont akkor jött össze, mikor mindketten totál el voltunk foglalva, és összesen egyszer voltunk együtt a hónapban... nem is emlékszünk az alkalomra! Csak lazaság, semmi görcs! EGy clostyl kúra pedig nem sok, hidd el. Ha többször nem jön össze a clostyl mellett, akkor már hormonális problémára kell gyanakodni, de feladni akkor sem kell!
2008. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!