Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnék türelmesebb és...

Hogyan tudnék türelmesebb és nyugodtabb lenni?

Figyelt kérdés

Tavaly volt két vetélésem. Idei év eleje kivizsgálásokkal telt, szerencsére minden rendben volt/van, így próbálkozhatunk. A ciklusom hosszától függően vagy hétfőre vagy szerdára nem várom.

A mellbimbóim érzékenyek. Tegnap volt kevés fehér folyásom és ma meg száraz vagyok.

Nagyon szeretném, hogy pozitív tesztünk legyen és már alig bírom kivárni, hog uh-ra menjek és mondják, hogy méhen belüli, szabályos a petezsák és dobog a kis szíve.

Nagyon türelmetlen vagyok, olyan nehéz a gondolataimat elterelni. Kérlek írjatok valami nyugtatót:-)


2009. ápr. 5. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
drukkolok neked hogy most minden oké legyen!
2009. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudsz türelmesebb és nyugodtabb lenni ha elfogadod azt a tényt, hogy a baba akkor jön amikor jönnie kell! Te biztos hogy teherbe tudsz esni, hiszen már voltál terhes többször, tehát ezzel nincs gond. Mostmár csak azt kell megvárnod (ami hamarosan be fog következni)hogy életerős magzatod legyen ami megmarad neked, nektek. És ez tényleg be fog következni előbb vagy utóbb. Tudom hogy te most szeretnéd, de ez sok mindentől függ. Nekem is volt egy méhenkívüli terhességem, és azóta nem sikerül a baba, pedig mi is rettentően várjuk, de hiszek a sorsban és tudom hogy lesz babánk hamarosan!
2009. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tényleg csak azt tudom ajánlani-nyugallom!!!Utána már csak mosolyogni fogsz magadon:olyan gyorsan el fog repülni azidő.Én is "remélem"hogy nem jön meg-nekem nemrég volt 1 vetélésem-bár már van 1 kisfiam.Akkor minden olyan SIMÁN ment!Bele se gondoltam,hogy baj lehet-most meg csak álltam és néztem mikor mondták,hogy nincs szivhang...Szóval én azt tudom javasolni-addig örülj még nem jön meg...Én pl.ma moziba megyek-holnaptól csavagás stb.Foglald le magad-és ne csak ezen gondolkozz!Szia*Légyszi irj szerdán:szoritok,hogy ne jöjjön meg!!!
2009. ápr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon köszönöm kedves és nyugtató szavaitokat:-) Jelentkezem szerdán, illetve csütörtökön - remélem - a jó hírrel:-)

Én is szorítok Nektek, kérlek Ti is írjátok meg a híreket majd:-)

2009. ápr. 6. 07:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött szerdán:-( de furcsa, már nagyon más volt a vérzés mint szokott lenni....
2009. ápr. 14. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!