Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 napja késik, terhes tünetem...

12 napja késik, terhes tünetem nincs, a reggeli hányingertől és derékfájástól eltekintve. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Már 3 negatív tesztem van, amiket a nemvárt utáni 3. (One step), 6. (Discolor) és 8. (Lily) napon csináltam. Előző terhességemnél a nemvárt napján délután már pozitív lett a Gabriel.

Holnap megyek dokihoz, de már nagyon ideges vagyok a dolog miatt!


2009. ápr. 6. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem 2 késett menszi után állapította meg a doki,hogy PCOS-os vagyok. Reméljük nálad nem ez van!!!
2009. ápr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nincs olyan nagy gond, csak később volt a peteérésed. De ezt te tudod!

Nekem most pl később volt 5 nappal, mert nagyon stresszes volt a ciklus eleje, gyomoridegem volt napokig a problémáink miatt, ami munkajellegű volt. De aztán végül meglett a petya.

Vezettél görbét, vagy jelezte valami a peteérésed?

2009. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem most lett POZITív tesztem a nemvárt utánni 19.napon!!!! eddig 4szer testeltem negativat de most éreztem hogy pozit. lesz mert rettentöen fájnak a melleim ami sosem szokott!az elsö terhességemnél nekemis rögtön pozitív lett,de az röktön sikerült is az 1sö hónapban teherbeesnem míg most majd 4hónapot váratott magára a drága! mult csütörtökön voltam énis dokinál azmiatt hogy késik és akkor mondta hogy még csak halvány foltot lát de a méhem megvan nagyobbodva ami terhességre utal!fel a fejjel lehet hogy teis ígyjársz mint én!
2009. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem pont 12 napja kesett amikor nagyon de nagyon halvany pozitiv lett a Clear blue teszt. Nallam keson fogant meg a baba. A ciklusom vege fele. Meg nincs semmi veszve amig a mensi nem jon meg. Remelem jo hirt kozol veled majd holnap a doki, megy a drukk!!!
2009. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, hogy leírjátok a tapasztalataitokat. Sajnálom a PCO-t, kedves első válaszoló! Van már babád? Ez a betegség mikor jött elő neked, terhesség előtt vagy után? Úgy értem ha nem volt gond az elsőnél (19 hós kislányom van), akkor is ki tud alakulni?

A többieknek: Gratulálok a pozitív tesztekhez, problémamentes terhességet kívánok! Hány napos a ciklusotok? Nekem nagyon max 28 naposak, ezért nem értem ezt a már lassan 2 hetes késést, soha nem volt még ilyen. Nem mérek hőt, ovutesztem sincs, ami érdekes, ebben a hónapban abszolút nem voltunk rajta tudatosan a babaprojecten, összesen 3-szor voltunk együtt, pontosan nem is tudok dátumot. Nyákomból szoktam következtetni a pé-re, de az volt most a furi, hogy 2 hét különbséggel most 2-szer is volt átlátszó nyúlós.

Holnap reggel megcsinálom az utsó itthon lévő tesztemet, a dokihoz este 7-re van időpontom, meglátjuk mi lesz.

2009. ápr. 6. 19:53
 6/14 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki?
2009. ápr. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Írtam a te kérdésednél! :-) Ha jól kombinálok, te vagy az, akinek 19. napon lett pozi a teszteje, ugye?

Röviden azért leírom, mizu: dokihoz csak jövő szerdán tudok menni, ma 15. napja hogy késik, nincs semmi tünetem. Nagyon kíváncsi vagyok, mit mond neked a doki!!

Üdv. Bea

2009. ápr. 9. 13:36
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia nem én vagyok tegnap írtam először,csak a kiváncsi voltam mert nekem is késik a mensim szokott is tavaly volt olyan is hogy 42 napra jött meg.Igaz ma teszteltem és halvány + lett nem tudom hihetek e neki.Igaz még nem élem bele magam hátha csak szórakozik a szervezetem.
2009. ápr. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szia én vagyok a 19.napos pozitív tesztes a nevem Meli!gondolom már voltál dokinál!?mitmondott?gratulálhatok?én jövö hétenn megyek ultrahangra akkor leszek 6hetes már kb.szívhag is lesz!képzeld semmi tünetem nincs remekül érzem maga!írj nagyon kíváncsi vagyok!szorítok!
2009. ápr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szia Meli!

Gratulálok, nagyon örülök, hogy minden rendben van Veled, sőt akkor most már mondhatom: Veletek! Én épp tegnap voltam dokinál, 2 ciszta van a bal petefészkemben, azok okozzák a kimaradást, amúgy nem jött meg még mindig. Kaptam gyógyszert, ettől elméletileg megjön, utána kontroll, hogy tényleg kiürültek-e.

Örülök, hogy írtál, minden jót és további problémamentes terhességet kívánok! Ja, azt nem tudom, kérdeztem-e már, első baba? Nekem van egy lassan már 20 hónapos kislányom, aki nem enged szomorkodni! :-)

Üdv: Bea

2009. ápr. 16. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!