Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 napja késik, terhes tünetem...

12 napja késik, terhes tünetem nincs, a reggeli hányingertől és derékfájástól eltekintve. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Már 3 negatív tesztem van, amiket a nemvárt utáni 3. (One step), 6. (Discolor) és 8. (Lily) napon csináltam. Előző terhességemnél a nemvárt napján délután már pozitív lett a Gabriel.

Holnap megyek dokihoz, de már nagyon ideges vagyok a dolog miatt!


2009. ápr. 6. 14:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nehari, most olvastam vissza, hogy nálatok is második baba! Bocsi a figyelmetlenségért! Mennyi idős a Nagytesó? :-)
2009. ápr. 16. 14:01
 12/14 anonim ***** válasza:
szia beus!a kistesó 3éves és nagyon várja a babát!nagyon sajnállom,de neaggódj minden rendben lesz,és utánna ha meggyógyulsz rögtön jöhet a kistesó!képzeld voltam ultrahangon 3cm a babánk hihetelen,olyan pici élet!nagyon szurkolok,hogy mihamarabb rendbejöjj,és kívánok nagyon sok boldogságot a kis csemetéhez!irj a fejleményekröl!szius
2009. ápr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Gratulálok mégegyszer a Kistesóhoz! :-)

Mi most egy ideig nem próbálkozunk 2. babával, mert momentán külön élünk a férjemmel, volt egy kis nézeteltérésünk. :-( Ha sikerül (egyáltalán) megoldanunk, akkor is előbb össze kell megint csiszolódni, addig szóba sem jön a pici. Múlt hónapban volt 10 éve hogy együtt vagyunk, úgy tűnik, nálunk most jött el a fordulópont a kapcsolatunkban... :-O

Minden jót nektek! Üdv: Bea

2009. ápr. 27. 10:54
 14/14 anonim ***** válasza:
nagyon sajnállom Bea,reméllem redezödnek a dolgok,és meg tudjátok beszélni az nagyon fontos,már csak a kislányotok végett is,mert szüksége van rátok mind a kettötökre!!!üljetek le nyugottan persze csak ha lehetséges és rendezzétek a dolgot,nemlehet akkora baj hogy széthuljon egy család nézeteltérés végett!valakinek engedni kell!nagyon szorítok hogy kibéküljetek!írj hogy mi történt.
2009. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!