Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közölnétek a leendő főnökötökk...

Közölnétek a leendő főnökötökkel, a munka megkezdése előtt, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
A napokban voltam állásinterjún (eladó). Még nem tudom, hogy megkapom e az állást. Ma viszont pozitív lett a tesztem. Mit tennétek a helyemben?Elmondanátok a főnökötöknek, hogy babát vártok?Ha igen mikor?
2011. júl. 29. 16:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
KÖTELESSÉGED ELMONDANI.....MILYEN SZEMÉT DOLOG LETAGADNI EZT!!TE FORDÍTOTT ESETBEN MIT SZÓLNÁL EGY TERHES MUNKAVÁLLALÓHOZ AKI NÁLAD AKARNA DOLGOZNI...IDŐVEL A MUNKÁJÁRA SEM SZÁMÍTHATNÁL ÉS MÉG FIZETHETNÉL IS UTÁNA,NEM KEVESET.Mellesleg Isten nem ver bottal,szóval sosem tudhatod,hogy az élet,hogyan bosszulja meg rajtad ezt a szemét húzásodat...JA ÉS LEHET NYUGODTAN LEPONTOZNI!!
2011. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Persze, akkor nyugodtan haljon éhen a gyerekével együtt, nem? Hát, Isten nem ver bottal ez igaz, úgyhogy nem kéne ilyen rossz tanácsot adnod!
2011. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Éhenhalni?Nem.....de most sem dolgozik szerintem,eddig is megoldotta valahogy,mellesleg van a gyereknek egy apja is,gondolom én...nem azt mondtam,hogy ne dolgozzon,de nem fair amit csinálni akar...
2011. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Igazad van, hogy nem fair de nem tudom eddig hol és hány helyen dolgoztál de hidd el, hogy a munkáltató se fair sajnos. Főleg a kereskedelemben meg a vendéglátásban. Csak kizsigerelik az embereket. Én szemrebbenés nélkül megtenném pedig lelkis típus vagyok.
2011. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Egyébként meg védekezni kellett volna,ha ekkora problémát okoz a munkanélküliség,ha meg tervezve volt a baba,akkor meg munkát kellett volna nézni gyerekproject előtt és most nem lenne ilyen gondja...de ettől függetlenül,hogy a kérdező rossz sorrendben csinálta a dolgot,gratulálok a babához,jó egészséget kívánok nekik,de még nem kéne más emberekkel gerinctelenül viselkedni.

utolsónak: Én vendéglátós vagyok,amióta csak létezem és tudom,hogy ha valaki keményen és jól dolgozik a szakmában,akkor azért azt megbecsülik.Ha az én alkalmazásomban állna a kérdező(hál Istennek ilyen aljas szándékkal még senki nem jelentkezett a cégemnél munkára)és próbaidőn lenne valószínű nem a terhesség miatt küldeném el,hanem azért mert átvert....

Nem tudom milyen munkára jelentkezett,de ha irodai vagy ilyesmi,azt talán hónapokig is tudja végezni szülés előtt és ha jó munkaerőnek számít akkor a szülés után is szivesen visszavárják majd.Ezt azért érdemes lennie átgondolni

2011. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Minden "kedves" válaszolónak!


Mi a nyáron kezdtük a babaprojektet, ha szerencsénk van lehet már úton van a baba.Sajnos a múlt héten közölték lehet mennem kell a munkahelyemről, már októberben. Ha mákom van pont betudom jelenteni,hogy baba lesz ha nem akkor terhesen az utcára kerülök... Úgy,hogy ennél a cégnél dolgozom 5 éve és mindig jól és pontosan végeztem a munkám! Egyszersem voltam például táppénzen és évente két kötelező leállás van csak akkor mentem szabadságra! Most pedig megköszönik!!!!! Mondom mindezt úgy hogy ismerem a munkáltatói oldalt is, szüleim magánvállalkozók.ezért nekem mondjuk megoldott mert akkor bejelntenek a szüleim, de úgy gondolom, hogy a mai világban nem lehetsz mindig csak önzetlen.stb..Kérdező:gondolj magadra és elsősorban születendő babádra....

2011. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ő dolga, hogy mikor mondja el.
2011. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!