Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elsőszülöttként milyen nemű...

Elsőszülöttként milyen nemű gyermeket szeretnétek? Miért? Kor?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 18:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

én 8 évesen közöltem anyámmal,hogy szeretnék kistesót,aki fiú,és krisztiánnak fogjuk hívni,anyám azt mondta,hogy elöbb lesz gyerekem mint testvérem. egyke vagyok.:D

17 éves voltam amikor mondtam anyunak,hogy én fiút szeretnék majd ha lesz. mondta hogy az nem így müködik,hogy én eldönöm,és az lesz. mondtam,de. most felnött fejjel tudom, hogy nem így müködik ahogy én gondoltam. viszont most 26 éves vagyok és van egy 3,5 éves kisfiam,akit Krisztiánnak hívnak.Bejött:D

2011. júl. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem a kisfiam véletlenül sikerült, az első lehetőségnél amikor a férjem nem figyelt. Nagyon kislányt szerettünk volna, fiú szóba sem került, nem is választottunk neki nevet. Aztán eljött a 19. heti uh és közölték, hogy kisfiú. A férjem nagyon letört, mondta is, biztos rosszul látták, de a 32. hetinél is fiút mondtak. Fiunk lett, akit imádunk, második babán próbálkozunk már 10 hónapja, reméljük kislány lesz, mert a kisfiam is kislányt szeretne. De ha fiú, akkor fiú lesz, a lényeg, hogy egészséges legyen. Már lassan egy éve várunk rá és ilyenkor már mindegy, csak jöjjön. :)
2011. júl. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Én először fiút szeretnék, aztán egy kislányt, harmadiknak is egy kislányt. Racionális magyarázat nincs rá, talán majd a bátyus tud vigyázni a hugicáira :)

Az első egyből összejött, most itt tartunk, még nem tudjuk a nemét!

2011. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
79%
én kisfiút szeretnék, de persze kislánynak is örülni fogok ugyan úgy:) 21 éves vagyok, konkrét indokom pedig nincs.. fiús vagyok:)
2011. júl. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

1. fiút és lány lett, első hónapban megfogant.

2. lányt, de remélem kisfiú lesz, és a pocakomban van már. :)

2011. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk első próbálkozós hónapban összejött, még nem tudjuk, hogy kisfiú lesz-e vagy kislány, de férjem lányt szeretne, ő 29 éves, nekem teljesen mindegy (én 24 vagyok.)
2011. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Én még várok a babára de én nayon szeretnék kislányt 19/l és már 6 éves koromban eldöntöttem hogy ha lányl esz a neve Krisztina lesz
2011. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 lányom van(13 és 6 évesek),én elsőre lányt,másodikra fiút szerettem volna-hát tényleg olyan"rossz"sokszor mintha fiú lenne:XD
2011. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiút szerettem volna mindig.2hónap után az előléptetésemmel szinte pontosan tudtuk meg hogy kismama vagyok!:D

És kisfiúnk született 3,5éves,kistesót talán 3év múlva szeretnék én titkon kisfiút!!:))))

2011. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
3 év után jött össze a baba. Minden ismerősöm csak egy vagány fiút tudott elképzelni nekem, én is fiút akartam. Egy mimózalelkű kislányom lett...
2011. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!