Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elsőszülöttként milyen nemű...

Elsőszülöttként milyen nemű gyermeket szeretnétek? Miért? Kor?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 18:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
82%
29éves vagyok.Van egy 5és egy 1éves kisfiam.Semmiért nem cserélném őket 2kislányra!!!Fiúkra vágytam-megkaptam,talán majd a 3. kislány lesz,hogy megtudjam milyen lányos anyának lenni:))
2011. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon szeretnék kislányt éppen ezért biztos vagyok benne hogy kisfiunk lesz! de ha kisfiu lesz az első annak is fogok örülni, csak lenne már itt velünk. 4 éve várok rá
2011. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
83%

Kislányt akartam,ikerfiaim lettek:) Persze már nem "cserélném" őket semmire és senkire,büszke vagyok rájuk már most,de jövőre megpróbálkozunk azért egy kislánnyal. Úgy érzem ő még hiányzik közülünk!

Egyébként 3 hónap próbálkozás után jöttek össze,28 évesen. Azt nem tudom miért gondoltam,hogy nekem csak kislányom lehet,de talán az is benne volt,hogy a családban már ezer éve nem születtek csak fiúk:)

2011. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre fiút akartam, hogy legyen a lányomnak bátyja, aki vigyáz rá...hát lány lett, montdták: nem baj, megvan a pesztra. Akkor még úgy volt, hogy két év lesz közöttük, szóval nem gondoltam, hogy pesztra lesz. Hát az lett, mert 4.5 év van közöttük:D Másodjára is fiút akartam, mert lányom már volt. Első hónapban összejöttek, de sajnos a 2. nehezen jött össze, kétszer elvetéltem, mire sikerült. Így 4x voltam terhes, de mind a 4x azonnal sikerült, mihelyt próbálkoztunk.

Nem bántam meg, hogy kislányaim lettek. Amikor a 20 hetes ultrahangról kijöttem és mondtam a nagylányomnak, hogy hugi lesz, azt mondta: köszönöm anyuka. Hát én attól a pillanattól kezdve nem is akartam fiút:D

Ha olyan anyagi helyzetbe kerülünk, akkor bevállalunk még egy babát, hátha az mégis fiú lesz, mert a nagylányom is most már azt mondja, hogy egy fiú jó lenne apukának.

2015. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 1 év alatt sikerült. Én mindig fiút szerettem volna első babának, szintén, hogy majd a bátyó megvédi a kis hugit. Párom lányt szeretett volna. Nos, kisfiúnk lett és imádjuk. A tesóval még várunk. Bízom benne, hogy kislány lesz, de ha fiú, akkor is nagyon boldogok leszünk. :)
2015. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok, igazából legalább két gyermeket szeretnék. Egy fiút és egy lányt. Egész fiatal korom óta lány babára vágyom először. Nem igazán szamit, csak mindig így gondolkodtam, hogy lány babával lennék terhes, milyen lenne vasarolni, lány babát gondozni stb. Igazából nem számítana ha már ott tartanék, de jó lenne a mind a két nembol lehetne gyermekem
2016. aug. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Fira vágytam inkább, lett egy fiús lányom :) Aki viszont nem cserélnék el egy fiúért sem :))
2016. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
4 èvet vàrtunk rá,mindegy mijen nemü baba lessz csak egésége legyen😉De apa fiu pàrti én meg làny💖💖Nekünk màr ez 1 hatalmas boldogság.
2017. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Régóta várunk mi is ra , most megkaptuk mar a pocakba van most fogok első uhra menni 🎁❤igazából mi is ugy vagyunk a lényeg az egészség mindegy a neme , de en mindig kislányt akartam ❤😍Kiváncsi leszek 😍Ha fiú lesz is imádni fogom természetesen 😍❤
2017. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!