Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye így tényleg nem lehetek...

Ugye így tényleg nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy abszurd, de iszonyatosan izgulok, mert már lassan egy hete kellett volna megjönnie, de semmi, és egyre jobban félek. (a puffadás meg kisebb görcsök és a szokásos nagyobb pattanások előjöttek, ahogy az lenni szokott, de már kb 5 napja késik...) A következő a történet: Március végén késő este a barátommal egy parkban ültünk. (nyugi, nem járt arra senki) Ő csak ruhán keresztül símogatott, én viszont sajnos (?) ennél messzebbre mentem, kigomboltam a nadrágját; de ne gondoljatok konkrét "kézimunkára", egyszerűen csak kigomboltam és símogattam amennyi "kilógott" (konkrétan a hasa alatt pár centivel a tövénél). Biztos vagyok benne, hogy nem ment el, de arra nem emlékszem, hogy bármilyen nedvességet éreztem-e (egyáltalán félig erektált állapotban lehetséges az előnedv??), de tegyük fel, hogy valami a kezemre került és nem vettem észre... még kb 5 percig öleltük egymást, gyorsan visszagomboltam és elindultunk hazafelé. Kb 3 fok volt, kabátban is fáztam, nem tudom, hogy ilyen hidegben túlélték-e a kezemen azt a negyed órát/10 percet amíg eljutottam a wc-re...? Útközben persze még kb az összes korlátot meg kilincset végigfogdostam... Aznap az egyetlen eset, amikor a kezemről a közelbe kerülhetett, az a wc volt... Tudom, hogy ez egy nagyon buta kérdés, szerintem is lehetetlen, viszont amiatt nagyon aggódok, hogy egyre jobban puffadok, hőemelkedésem volt este és még mindíg nem jött meg, kb 2 napja már másra se tudok koncentrálni...
2009. ápr. 9. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Előszőr is:Ha nem volt konkrét sex,akkor mindössze 1% az esély,de még ez is túlzás.Előváladék meg persze,hogy lehet,erről a neten számtalan oldalon olvashatsz.Nyugtatás képp vegyél tesztet!!!
2009. ápr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon kevés rá az esély. A hőemelkedés lehet lappangó betegség kezdete is. Egy teszt okosabbá tenne az tuti, és meg is nyugodnál. Cselekedj!
2009. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt írod március végén szeretkeztetek. Ha esetleg peteérésed lenne, még nem jöhetett volna meg. Pedig te azt mondod késik. Szóval nem voltatok abban az időben amikor babás lehetnél. Ez az egyik. (jó persze van rendkivüli peteérés, de ritka mint a holló.)

A másik a spermium nem éli túl sokáig szabad levegőn.

És ráadásul csak előváladékról beszélünk, ami tartalmazHAT spermát, de kicsi mennyiségben.

Nem lehetsz terhes. Nem.

2009. ápr. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!