Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki nem szeret...

Van olyan, aki nem szeret szeretkezni, csak a gyerekért csinálja?

Figyelt kérdés
Van közületk olyan vagy ismertek olyan nőt, aki nem szeret szexelni, csak a gyerekért csinálja? Nem szenvedés ez neki?
2011. aug. 9. 23:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

00:14-es! Az ismerősödék szexeltek azért vagy nem? A férje hogy bírta ezt?

Igazából azt sem értem, hogy hogy hogyan lehet szex nélkül élni és eljutni így a babavállalásig. Ez olyan furcsa, nem?

2011. aug. 10. 00:22
 12/20 anonim ***** válasza:

00.14-es vagyok, meg az első és a második is egyben. :)


Nem, ők egyáltalán nem szexeltek az utóbbi 2-3 évben. De anélkül meg ugye nincs gyerek. Ezért lett végül a meddőségi intézet. Nekik már 3 éves a gyerek, és azóta sincs szex, ők jól megvannak így is. (a kolléganőmmel jóban vagyok, ilyen intim részleteket is megoszt velem).

2011. aug. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
A férj se szeret szexelni? Vagy csak elviseli ezt a helyzetet? Neked nem furcsa?
2011. aug. 10. 00:33
 14/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy aszexuálisok. Nincs ebben semmi furcsa.
2011. aug. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
Hát nem tudom, én ilyet nem ismerek, elképzelni sem tudom, én sem vagyok egy szexgép, de szeretem és élvezem. Persze nem naponta, de azért hetente minimum egyszer...
2011. aug. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a férjével mi a helyzet, a kolléganőm azt mondja, őt se túlzottan izgatja a szex. Ő sport-mániás (mármint a férj). Úszik, teniszezik, kajakozik, amit el lehet képzelni. Neki ez a "szex".
2011. aug. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi imádunk, imádtunk a gyerek előtt is együtt lenni a párommal, viszont volt egy időszak, amikor már mindkettőnkre frász jött a szex gondolatára is. Ez volt a "programozott szex". Nagyon utálatos dolog. Majdnem 4 évig küzdöttünk a babáért, és amikor már odáig eljutottunk, hogy a doki mondta meg, hogy mikor szexeljünk, addigra már hánytunk az egésztől. Sehogy nem jött a baba, aztán azt mondtam, hogy elég, én ezt nem tudom csinálni így, akkor jött össze a lányunk. Az az alkalom határozottan nem volt programozott :)

Azóta minden működik. Szerintem akik ezt átélték, tudják miről beszélek,

2011. aug. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem minden nő életében van olyan, hogy nincs kedve a sexhez, mégis belemegy, vagy a párja miatt, vagy a baba miatt.

Mondjuk ha egy pár már 10 éve együtt van, akkor nem túl sok újat tudnak egymásnak mutatni, az ágyban sem. Szerintem az meg olyan ritka, hogy a pasi és a nő is mindketten kívánja egymást.És hát ha gyereket akarnak, az sex nélkül nehezen megy :)

Nekünk épp szeretkezésből fogant a babánk, de ha mondjuk 1 héttel később fogan meg, lehet csak azért sexeltünk, hogy ő összejöjjön.

2011. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sajnos mi is elég ritkán vagyunk együtt a párommal, pedig még csak most lesz 2 éve, hogy együtt vagyunk és előfordul, hogy 1-2 havonta egyszer szerelmeskedünk. Igazából a párom miatt jobban sajnálom a dolgot, mint magam miatt. Én nem hiányolom az együttléteket, csak lelkiismeret furdalásom van a kevés együttlét miatt. Az én okom viszont egy nőgyógyászati probléma. Amióta elvesztettem a szüzességem (4 éve) folyamatosan gombás fertőzésem van, vagy húgyuti problémáim. Ez a szex nélkül is kijön nálam egy kisebb hideg hatására és rettenetesen tudok szenvedni tőle. Persze a szexuális együttlétek is előhozzák, bár nem rendszeresen. Ezért én már alapból tartok az intim pillanatoktól.:( Szörnyen rossz ez így nekem is és minden nap hálát adok a sorsnak, hogy ilyen türelmes párom van. Néha én is belemegyek "a kényszer szexbe", de ezt általában észreveszi rajtam és abba is marad a dolog. Én is nagyon szeretnék babát hamarosan, de már előre félek, hogy fogjuk összehozni s mi lesz így évekkel később.:( Elég szomorú, de a málé orvosok "semmit sem tudnak tenni", de eddig még egyiket sem érdekelte igazán a problémám, úgyhogy egyenlőre szenvedek. De az biztos, hogy szörnyű lehet így babát csinálni!
2011. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
kedves előző.én a helyedben felkeresnék egy természetgyógyászt,szerintem ő tudna segíteni!
2011. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!