Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Támogatjuk egymást a következő...

Támogatjuk egymást a következő ciklusban?

Figyelt kérdés
Nekem ma reggel jött a nemvárt,nem olyan erős még,de sajna nincs baba:(Remélem,h köv hónapban sikerül.Nekünk ez kistesó projekt:)Májusban volt egy biokémiai terhességem:(Most ez lesz a 3.havi clostys hónapom.
2011. aug. 18. 14:44
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

Pénteken voltam dokinál és most 2x2 szemet fogok szedni a clostyból.pénteken kezdem és ráköv pénteken megyek UHra,h hány tüszőm lett tőle.Kicsit furcsállom a dózist,nem is hallottam,h más is ennyit szedne.

Ti hogy vagytok?Én picit depis vagyok,most tudtam meg,h az egyik ism.babát vár,nem is tervezték.

2011. aug. 22. 07:28
 12/46 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is csatlakoznék hozzátok,ha nem baj.

Mi is már 10 hónapja szeretnénk babát!

Tegnap a menses 9.napján volt tojásfehérjés a nyákom(véletlenül vettem észre)

Ált.28 naposak a ciklusaim, ezért furcsálom,h a 9.napra lehet az ovuláció?De együtt voltunk aznap is,meg előtte való nap is. Hátha...

Sok sikert mindenkinek!!

Ildó

2011. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Sok sikert Ildó!Lehet pé 9.napon is!
2011. aug. 22. 12:08
 14/46 Ildiko-ka válasza:

Sziasztok!sok sikert kivanok mindenkinek!nalam egy ujab honap a probalkozasra es varakozas hogy fog e sikerulni.

Udv Ildiko

2011. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
Én írtam először kedves kérdező és már számolom a napjaimat :) Te ,ti hogy álltok ?
2011. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Nekem még csak most múlt el a mensim.Pénteken kezdem szedni 5napig a peteérést segítő gyógyszert,jövőhéten UH,hogy mennyi tüszőm érik meg.Szóval még nagyon a ciklus elején vagyok.Többiek?
2011. aug. 23. 08:08
 17/46 anonim ***** válasza:

A nődoki írta ki a gyógyszert? És milyen vizsgálat volt előtte?

Én is azon gondolkodom,h el kéne mennem dokihoz, csak félek.

Ildó

2011. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 Ildiko-ka válasza:

Sziasztok!

En hetfon fejesztem be a havimat tegnap voltam dokinal kaptam gyogyszert en is matol szedni fogom es meg latjuk mi lesz.nalam az a baj is hogy a parom sokat utazik most is 7el utazik.igy elote probalkozunk es majd meg latjuk sikerulni fog e.Mindenkinek minden jot kivanok.

2011. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Hogy álltok ,beindult a babprojekt ???
2011. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
a
2011. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!