Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Maximum hany even keresztul...

Maximum hany even keresztul tudtok arra varni, hogy megfoganjon a babatok?

Figyelt kérdés

Sokan 4-8 evig is varnak babara, de ez rengeteg ido.

A baratnom 35 eves, es mar evek ota nem jon ossze a baba naluk, nagyon szomoru. Nem tudom mivel vigasztalni, mert mindig ideges lesz egybol.


2009. ápr. 16. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi náluk a baj?
2009. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kivizsgáltatta már magát? Menjen el lombikkezelésre.
2009. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A ferje spermaival van a gond, jarnak amugy orvoshoz, persze. Amugy a masik legjobb baratnonk ferje nogyogyasz, es hat amiben tud segit, cimeket, otleteket ad.

Nagyon jo munkahelye van mindkettojuknek, es azt mondja, hogy nem akarja elvesziteni a munkajat az orokos orvosi vizsgalatok miatt.

2009. ápr. 16. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én két éve várok, de nincs olyan hogy maximum. Addig várok ameddig kell, soha nem fogom feladni, legfeljebb a nyugdíjazásom napján. Egyszerűen nincs más választás. Vizsgálatok sorozata, próbálkozás hegyek, csalódások halmaza. De ez van és ezt kell kibírni, viszont soha nem feladni! Itt nincs időkorlát csak az öregkor.
2009. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi 7 évig vártunk reménykedve. Aztán leszoktam a cigiről, ő meg minimális alkoholt fogyasztott hónapokig, megtiltottam neki a forró fürdőt, az üllésfűtést, szedtem egy hónapig jódot és most terhes vagyok. Orvosi beavatkozás nélkül több mint 7 év után :-) Még most sem tudom felfogni.

2009. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ur Isten utolso, nagyon gratulalok!!!!! Hanyadik hetben jarsz, fiu lesz vagy kislany? Mindegy am, csak egeszseges legyen!!!! Mennyi idos vagy?

A, ez super!:)))

2009. ápr. 16. 22:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolso, es az elso kisunoka lesz a csaladban?
2009. ápr. 16. 22:15
 8/8 A kérdező kommentje:

Meg azt akartam irni az elobb, hogy most szerintetek merjem mondani a baratnomnek, hogy fogadjanak orokbe egy kisbabat, olyat akit a korhazbol visznek haza?

Mert en tuti hogy nem birnam idegileg, lelkileg, hogy ne lehessen kisbabam. Biztos fogadnek egy kicsi neger kisfiut orokbe.

Mi kulfoldon elunk, es itt rengeteg fekete boru el, es a picik annyira de annyira aranyosak, hogy en szivesen elfogadnek egyet. Aztan a nagy oromomben, a kicsi fiut ahogy nevelgetnem, lehet hogy epp terhes is lennek es akkor lenne sajatunk is. De nyugdijig varni, mint ahogy itt az egyik kedves valaszado irta, hat...nem birnam ki!

Mondjuk nekem nincs ilyen terhes gondom, inkabb tul gyorsan is jott a baba, csak sajnalom a baratnomet(((

De nem lenne merges ram, ha mondanam neki a dolgot?

2009. ápr. 16. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!