Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Győr vagy Tapolca? Melyiket...

Győr vagy Tapolca? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Ismerősöm fog menni beültetésre az orvos azt mondta ő döntheti el hova szeretne menni.Mind2ről hallott jót is rosszat is.Köszi a segítséget előre is!
2011. aug. 25. 07:32
1 2
 11/14 sumergo ***** válasza:

Már fentebb kifejtettük, hogy nem egységesek, miért kell fizetni, és miért nem. Erre te megkérdőjelezted, pedig hidd el nem hasraütésre írtuk, akkor minek tovább feszegetni. Pontos árbeli különbségeket pedig már csak azért sem lehet írni, mert évről évre változik, hogy mit támogat a TB és mit nem. Valamint a TB-re elvégezhető beavatkozások számát is évente változtatják, ezért a várólista is változhat. Ha azt kell megmondani, hogy mennyibe kerül a lombik, az adott év és intézmény függvénye, és ezt a tapolcai intézet vezetőjétől tudom, mert személyesen ő mondta nekem. Az utolsó lombikunk közben mondták, hogy az útiköltség-térítéssel kapcsolatosan is változott valami jogszabály, de minket szerencsére ez már nem érintett, mert már benne voltunk az eljárásban, ezért pontosan nem tudom mi változott.

Durva, hogy próbálunk segíteni, mert tényleg mindenkinek szívből kívánom, hogy szülessen kisbabája, és legyen boldog, erre nem a köszönet a reakció, hanem belekötsz a válaszokba!

2011. aug. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

sumergo!

szerintem a vitatkozásba ne menjünk bele. és semmilyen válaszba nem kötök bele, csak érdeklődök.

sajnos te írtad, hogy ne szóljak bele, ha nem tudom, mi van, csak szebben megfogalmazva.

pont azért kérdezek, és olvasok utána mindenütt, mert sajnos nekünk egyáltalán nem mindegy, hogy mennyibe is fog kerülni a beavatkozás, mert tanítónőként nem valami sok a fizetésem, s a férjem sem rendelkezik álomkeresettel.

köszönöm a legutóbbi hasznos válaszodat!

2011. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Léci tényleg ne itt vitázzatok (főleg mivel én csak véleményt kérdeztem és nem árakat stb).Szerintem se volt kötekedő az előző hozzászóló,csak érdeklődő.Lehet kedves Sumergo kismamaként túl érzékeny vagy...köszönöm mindenki hozzászólását.
2011. aug. 27. 14:03
 14/14 anonim válasza:

Sziasztok!

Mi Győrbe járunk.Bejelentkeztünk júniusra kaptunk időpontot ,közölték hogy 13000ft az első díj amibe volt egy elbeszélgetés és egy vizsgálat.Ja és kaptunk egy árlistát ami kicsit szörnyű volt!minden pénzbe kerül!A következő időpont október 12!!!!!!!!! És most,hogy olvasom a válaszokat erősen elgondolkodtunk rajt hogy átmegyünk Tapolcára.

2011. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!