Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez az utolsó 2 lh...

Szerintetek ez az utolsó 2 lh teszt már pozitívnak számít?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 26. 11:21
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Jah, még annyi, hogy engem aggaszt, hogy nem volt ebben a ciklusban tojásfehérjés nyákom. Pedig mindig szokott. Remélem, ez nem fogja befolyásolni a sikert.
2011. aug. 30. 13:52
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát mi már majdnem 2és fél éve próbálkozunk, de idáig nem jött össze pedig egészségesek vagyunk (25) férjem (38)! Én idáig csak monitorizáláson vettem részt, (csak tüszőrepesztő inekció hormon nélkül) hát ez nem jött be, ezen is tavaj novemberben voltam utoljára, azóta nem is mertem a dokihoz menni mert mindig inszemről meg lombikról kezd beszélni... én viszont nem szeretnék hormonokat meg főleg ikreket (ami gyakori az inszemnél és a lombiknál is) .... Szóval most nagyon jó lenne ha összejönne mert a jövő héten vagy az után már muszáj elmenni a dokihoz, és olyan jó volna, ha közölné hogy most már nem kell semmit tenni mert sikerült :)??!! találtam egy szuper oldalt (www.ciklus.hu + www.fertilityfriend.com) én mind a kettőn vezetem most azokat az adatokat amiket tudok, az amerikai precízebb ...
2011. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hát sok sikert, majd írd meg, hogy mi lett az eredmény :) Drukk :)
2011. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hát, akkor ti már régen próbálkoztok! Nagyon drukkolok Neked, hogy sikerüljön. Ismerem mind a két görbevezetős oldalt. A ciklust most is használom. beírom az adatokat minden nap, csak a hőmet nem mérem. Már alig várom, hogy jövőhét legyen!!! Mindenképpen megírom, hogy mi a helyzet. :)
2011. aug. 31. 11:07
 15/22 anonim ***** válasza:

Köszi, aranyos vagy... Ez a legrosszabb időszak, a várakozás időszaka.... remélem hamar letelik, ha észlelsz valami tünetet írd meg nyugodtan ! Én is drukkolok nektek.

Mi még az első babára várunk :)

2011. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Na mi újság?? Nálam még mindig semmi, még mindig ugyanúgy nem várom :)már csak 2-3 nap!
2011. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Szia! Nálam annyi, hogy tegnapi 10-es tesztem full negatív. A main mintha valami lenne, de időn belül még semmi nem látszott, úgyhogy nem hiszem, hogy jól látok. Tegnaptól olyan érzésem van, mintha bármelyik pillanatban meg akarna jönni. Már idegileg elég nehezem bírom ezt a várakozást. Nekem elvileg 12. dpo ma, és akkor holnapután lenne a mensi napja. Szerintem a 10-es teszt már ki kellett volna, hogy mutassa, úgyhogy nem nagyon reménykedek...
2011. szept. 7. 10:49
 18/22 anonim ***** válasza:

Szia, én is 12 dpo-n vagyok én tegnap vettem 2 tesztet de csak 25-ös volt... nem bírtam és egyet ellőttem tegnap este persze negatív lett...

Ma reggel pedig ovu tesztet próbáltam jós tesztnek de az is negatív...

Olyat már halottam, hogy a jósteszt pozitív és mégis megjön, de azt nem tudom, hogy olyan lehet-e hogy negatív és mégsem jön meg...

Szerinted?


Azért még lehet reménykedni !!! :)

Nekem vagy holnap vagy max vasárnap kellene megjönnie, de már ma volt reggel egy pici mindjárt megjön görcsölés...

2011. szept. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Szia! Én tegnap délután elkezdtem pecsételni, aztán este meg is jött! 27. napon. 2 nappal hamarabb. Az ovuteszthez viszonyítva 1 nappal hamarabb. Szerintem nem is volt ovulációm. A nyákom nem mutatta. Most eldöntöttem, hogy ebben a hónapban már nem fogok semmit nézni, sem kombinálni, számolgatni. Most eléggé beleéltem már magam, és nagyon taccsra tett, hogy megjött. Neked drukkolok, hogy végre sikerüljön!!!
2011. szept. 8. 07:22
 20/22 anonim ***** válasza:
Szia, aranyos vagy igazán :) Sajnálom hogy neked megjött , nálam még semmi (14dpo) negatív teszt reggel ... lehet nekem is megfog jönni, de azért még reménykedem :)
2011. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!